Дар’я Петрожицька поцілувалася з Добронравовим у новому сезоні “Сватів”

Author name 29 December 2021 в 14:12

Поделитесь этой статьей

Дар'я Петрожицька та Федір Добронравов
Дар’я Петрожицька та Федір Добронравов

Дарина Петрожицька, яка прославилася завдяки українському серіалу “Папік”, стала акторкою ще однієї популярної комедії.

Довгоочікуваний сьомий сезон “Сватів” вийшов на екрани тиждень тому і на даний момент продовжує бути одним із найбільш обговорюваних. Шанувальники серіалу чекали на випуск цілих 8 років, і весь час він відкладався. Тим не менш, зараз зйомки закінчені і готові продукт вирішили до Нового року показати на телеекранах.

Слід зазначити, що в серіалі з’явилося багато нових акторів, яких тут побачити не очікували.

Наприклад, Дар’я Петрожицька, яка прославилася завдяки серіалам “Папік”, “Мишоловка для кота”, проектам “Голос країни” та “Танці із зірками”. Вона виконала епізодичну роль вчительки Віри Миколаївни.

За задумом, Іван Будько розповідає своїй онуці Женьці, що в нього з дружиною Валентиною у житті був момент, коли вони мало не розлучилися. Нібито, Іван у молодості повернувся додому, а вдома сидить вчителька Маші (їхні дочки, мами Женьки) і розповідає, що Маша має проблеми з навчанням. Валентина сказала, що батьки вживуть заходів, і запропонувала допомогу Івана у ремонті кабінету літератури.

Коли молодий Іван Будько, роль якого виконав його син Віктор Добронравов, ходив до школи робити ремонт, він нібито закохався в учительку, але вчасно роздумав і не став руйнувати сім’ю.

Дар’я Петрожицька майстерно виконала роль вчительки. У публікації Інстаграм вона розповіла, що кадри було знято ще 4 роки тому. І весь цей час дівчина з нетерпінням чекала на вихід цього серіалу на екрани.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей