Як зараз виглядає Пуговка з “Татусевих дочок”: з малятка в ефектну леді

Author name 11 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Катя Старшова під час зйомок серіалу "Татусеві дочки"
Катя Старшова під час зйомок серіалу “Татусеві дочки”

Пуговка з “Татусевих дочок” була однією з улюблених героїнь серіалу для тисяч телеглядачів. Як виглядає актриса через кілька років після виходу першої серії — читайте далі.

Актриса Катерина Старшова запам’яталася мільйонам телеглядачів за роллю Пуговки в серіалі “Татусеві дочки”. Вона швидко стала справжньою улюбленицею, адже підкуповувала фанатів історії про батька-одинака своєю дитячою безпосередністю та щирістю.

До того ж Пуговка вміла жартувати, вчити, бути веселою, завзятою і доброю. На момент зйомок першого сезону серіалу актрисі, яка зіграла наймолодшу доньку Сергія Васнецова, було 6 років.

Складно уявити, але з того часу пройшло вже тринадцять років. В цьому році Катерина Старшова відсвяткувала своє повноліття, у неї навіть є хлопець і, звичайно, багато планів і ідей на майбутнє.

Екатерина Старшова со своим парнем; фото из ее личного блога
Катерина Старшова зі своїм хлопцем; фото з її особистого блога

В одному з відвертих інтерв’ю дівчина зізналася, що її хлопця звуть Василь. Вони знайомі ще з раннього дитинства, але справжні романтичні почуття зародилися між ними тільки зараз.

Крім “Татусевих дочок”, Катя зіграла ще дві невеликі ролі у фільмах “Русалка” і “Чорна блискавка”. Після виходу останнього сезону серіалу в 2012 році, юна актриса більше не знімалася в кіно, але брала участь в декількох телешоу, наприклад, “Танці з зірками” і “Хто хоче стати мільйонером”.

Фото с Instagram Кати Старшовой
Фото з Instagram Каті Старшової

Зараз Старшова не поспішає остаточно пов’язувати своє життя з професією актриси. Катя з раннього дитинства професійно займалася фігурним катанням і навіть брала участь в Міжнародному шоу танців на льоду в Парижі, де зайняла 2-е місце.

У 2016 році дівчина вступила до Московського університету імені М. В. Ломоносова на факультет фундаментальної медицини. У своєму мікроблозі Катя зізналася, що за шість років зйомок в серіалі вона усвідомила, що не хотіла б далі продовжувати працювати в кіно.

“Мені вистачило тих шести років, в які знімали серіал “Татусеві дочки”. Може, коли-небудь мені захочеться повернутися, але на даний момент немає такого бажання. Мене в принципі напружує, як це впливає на повсякденне життя”, — ділилася дівчина.

Катя Старшова: тогда и сейчас
Катя Старшова: тоді і зараз

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею