38-річний Григорій Решетник розповів про сумніви продюсерів у показі проекту: “Холостяк”: не час для подібних шоу

Author name 31 Травня 2022 в 12:05

Поділитися статтею

Григорій Решетник
Григорій Решетник

Григорій Решетник, постійний ведучий усіх сезонів популярного шоу “Холостяк”, розповів про сумніви продюсерів цього проєкту. Річ у тому, що черговий сезон (дванадцятий) улюбленого багатьма українцями шоу відзняли ще у січні 2022 року.

Герой нового сезону – Олександр Топольський, харизматичний бізнесмен, народився та виріс у Львові, але вже давно живе у США. У молодої людини успішний бізнес у Майамі, пов’язаний із нерухомістю.
Прем’єру чергового сезону планували запустити навесні, як це робили щороку. Але тепер, після подій 24 лютого 2022 року, коли росія вдерлася в Україну, у керівників проєкту виникають сумніви, чи доречно починати показ у складні часи.

Григорій у форматі свого нового шоу “Як ти?” спілкувався зі співачкою Златою Огнєвіч. Відома виконавиця була головною героїнею 2 сезону “Холостячка”. Решетник обговорив зі Златою проблему, що склалася з показом 12 сезону “Холостяк”. Адже шоу знімалося у стандартному форматі, немає жодних військових, дівчата намагаються завоювати серце українського чоловіка, який виїхав до Америки.

Перед творцями шоу постала дилема. Шанувальники передачі просять, щоби запустили новий сезон. Але багато таких людей, які вважають, що зараз не час для розваг.
Григорій поцікавився думкою Злати з цього питання. Вона дала пораду почати показувати шоу, але водночас бути готовими до різкої критики хейтерів.

Решетник поділився чудовою ідеєю, що виникла. Йому хочеться знімати програму “Холостяк” та “Холостячка”, де головними героями будуть українські військовослужбовці, учасники територіальної оборони. Ведучий висловив упевненість у тому, що обов’язково здійснить свій задум.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею