Квартирний скандал триває: Репяхова поділилася подробицями сварки з екс-дружиною Віктора Павліка

Молода дружина українського співака Віктора Павліка на особистій сторінці у соціальній мережі розповіла про те, як розвиваються події скандалу з колишньою обраницею чоловіка. За словами зірки, вони досі не можуть вирішити питання

Український співак Віктор Павлік вміло привертає увагу представниць прекрасної статі. Особисте життя співака – насичене та непередбачуване, а його остання колишня дружина та нинішня обраниця й зовсім влаштували публічні розбірки.

За конфліктом уже довгі місяці уважно стежать усі шанувальники та папараці. Лариса Созаєва неодноразово звинувачувала молодят у тому, що вони не дозволяють їй продовжувати жити щасливим життям, а Катю Репяхову вона взагалі винила в тому, що та “вміло маніпулює чоловіком”.

Віктор Павлік із молодою дружиною Катериною Репяховою
Віктор Павлік із молодою дружиною Катериною Репяховою

Крім того, Созаєва вважає, що у смерті її та Павліка єдиного сина винні саме співак та його нова дружина. На ці звинувачення Репяхова відповіла просто: вона нагадала колишній дружині Віктора про те, що саме він покривав усі медичні рахунки, а також увесь шлях, який довелося пройти покійному синові Павліка, він провів поряд із ним.

Наступним “яблуком розбрату” між Ларисою Созаєвою та нині одруженими Павліком та Репяховою стала квартира. Раніше колишня дружина українського співака ділилася зі своїми підписниками інформацією про те, що Віктор Павлік пообіцяв їй подарувати квартиру, кредит за яку й досі виплачується.

Лариса Созаєва прикріпила листування з колишнім чоловіком як доказ – у повідомленнях Віктор Павлік пообіцяв, що поки він живий, ніхто не посміє вигнати його екс-дружину на вулицю. Однак пізніше жінка шокувала новою заявою – Павлік зі своєю новою дружиною хочуть вигнати її із квартири.

Віктор Павлік із колишньою дружиною та померлим сином
Віктор Павлік із колишньою дружиною та померлим сином

Тоді Лариса Созаєва назвала поступом Віктора Павліка аморальним, а Репяхова, у свою чергу, натякнула на те, що екс-дружина співака додумує деталі та обманює своїх шанувальників. Так, молода дружина Павліка заявила, що з їхнього сімейного бюджету досі виділяються гроші на оплату кредиту за квартиру. Крім того, за заявою Репяхової, вони із чоловіком покривають оплату комунальних послуг та виділяють Созаєвій гроші на продукти.

Репяхова у своєму блозі в соціальній мережі Інстаграм неодноразово заявляла, що такі витрати їй здаються необов’язковими та скрутними. Так, молода дружина українського співака не розуміє, чому сімейство має витрачати гроші на повний утримання колишнього Павліка, допоки у них самих росте маленький син.

Вчора Катерина Репяхова взагалі поділилася з підписниками одкровенням – Віктор Павлік та Лариса Созаєва досі не можуть розібратися, що ж робити зі злощасною квартирою.

Начебто екс-дружина вже й сама хоче продавати цю квартиру, але це не точно. Вона начебто і продається, але її ніхто не купує. Я сильно не вникаю

, – поділилася дівчина одкровенням у відповідь на запитання від підписника.

Одкровення Катерини Репяхової в Інстаграм
Одкровення Катерини Репяхової в Інстаграм

Поділитися статтею

Зараз читають

Статистика по коронавірус

Лякаючий антирекорд: понад 15 тисяч нових хворих за добу в Україні

Коронавірус, незважаючи на карантин вихідного дня, не те, що не відступає, а настає семимильними кроками.
Прикмети наших предків на Вербну неділю

Прикмети на Вербну неділю, які прийшли до нас через століття

Наші предки вірили, що освячені вербові гілки під час Богослужіння, мають чудотворну силу.
Карти ТАРО

Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку, 5 липня 2021 року

Коли у вас є все, що вам потрібно, може бути краще просто спробувати недосконале, ніж будь-коли намагатися взагалі.
Наташу Корольову зацькували за фото з мамою

Брудна білизна Преснякова, Кудрявцевої, Газманова та Собчак: Корольова розповіла, про яку зоряну пару далі...

Українська співачка Наташа Корольова, яку останній місяць тільки і обговорюють на центральних російських шоу, закликала своїх зіркових колег бути обережними.

Популярне за тиждень

Невдачі Alina Pash: весілля з французом виявилося фейком, а виступ на...

Співачка Аліна Паш із Закарпаття пережила дві найбільші прикрості в житті – дівчина невдало вийшла заміж, а ще після перемоги в національному відборі на "Євробачення" через скандал так і не змогла поїхати на конкурс, поступившись другому місцю "Калуш оркестра".

Популярне