Він – мусульманин, вона – православна: як Камалія 20 років щасливо живе з чоловіком з іншим віросповіданням

Відома українська співачка Камалія вже 20 років щасливо заміжня за пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Як подружжя розв'язало питання різного віросповідання, читайте у нашому матеріалі

Понад 20 років тому відома українська співачка познайомилась з чоловіком, з яким їй судилось провести все життя. Тоді зірка ще не знала, які сюрпризи їй приготувала доля, проте Мохаммад Захур одразу поклав на співачку око й відтоді більше ніколи її не відпускав. Історія кохання Камалії та Захура оповита таємницями, проте ми спробуємо їх розвіяти.

Пакистанський мільярдер Мохаммад Захур за віросповіданням мусульманин. Чоловік покохав українську співачку, яка живе за православними традиціями. Як питання різної віри вирішується в різнонаціональній сім’ї та чи панує в родині Камалії та Захура повага одне до одного?

Камалія та Мохаммад Захур
Камалія та Мохаммад Захур

Неочікуване весілля знаменитості

Стосунки відомого подружжя розвивались доволі швидко. Вже на першому побаченні пакистанець зізнався дівчині у коханні та навіть запропонував їй жити разом. Хоча артистку спершу збентежив такий неочікуваний поворот, вона вирішила дати Захуру шанс. Пізніше чоловік почав буквально засипати свою майбутню дружину подарунками, що також викликало у Камалії чимало сумнівів. Врешті-решт вони зуміли порозумітись та почали будувати стосунки.

Камалія розповіла про їхнє з Захуром весілля
Камалія розповіла про їхнє з Захуром весілля

Мохаммад Захур був налаштований серйозно і відпускати кохану не бажав. Саме тому чоловік запросив Камалію на свою батьківщину, де хитрим шляхом влаштував їхнє весілля. Прямо на власному весіллі українська співачка погодилась вийти за пакистанця. Отож, весілля вони гуляли за мусульманськими традиціями.

Ставлення до віросповідання одне одного

Довгий час у мережі ходили чутки про те, що Камалія прийняла іслам. Втім, насправді знаменитість залишилась при своєму віросповіданні. Зірка святкує православне Різдво та слідує саме православним традиціям.

Втім, в україно-пакистанській родині панує повна взаємоповага. Так, наприклад, 7 січня цього року Мохаммад Захур і Камалія разом відсвяткували Різдво. Так само й українська артистка з повагою ставиться до віри свого чоловіка.

В якій вірі Камалія та Захур виховують доньок

Камалія та Захур зі своїми дітьми
Камалія та Захур зі своїми дітьми

У родині української співачки підростає двоє дочок – Арабелла та Мірабелла. В одному з коментарів для журналістів артистка зізнавалась, що їхні з Мохаммадом діти ні разу не були в мечеті. Ба більш, Камалія зізналась, що наразі дівчатам ближча саме православна віра. Втім, можна припускати, що батьки не тиснуть на дітей, а дівчата зроблять остаточний вибір, коли будуть дорослими.

Поділитися статтею

Зараз читають

Знайдіть відмінності

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 4 відмінності на картинці з пустотливий мавпочкою...

На зображенні багато деталей, тому у людини, який перший раз проходить тести такого роду, розбігаються очі.

За такими дітьми майбутнє: як виглядають діти Тіни Кароль, Ольги Фреймут, Олени Кравець та...

Зіркові діти з дитинства зростають в атмосфері популярності їхніх батьків, до них прикуті мільйони поглядів. Як виглядають діти відомих українців Тіни Кароль, Ольги Фреймут, Олени Кравець та інших.
Бурак Озчівіт

Як виглядає мама красеня-актора Бурака Озчівіта з “Величного століття” і де вона працює

Бурака Озчівіта часто називають одним з найкрасивіших акторів турецького телебачення. Справжню славу йому приніс серіал "Величне століття ", завдяки якому він знайшов мільйонну армію прихильниць, яким цікавий кожен факт про свого кумира. На щастя, Бурак любить ділитися своїм життям у соцмережах. Наприклад, актор поділився чуйним фото з мамою.
49-річна Юлія Висоцька показала своє обличчя без макіяжу та фільтрів

Чим старше, тим молодше: 49-річна Юлія Висоцька показала своє обличчя без макіяжу та фільтрів...

Відома російська телеведуча Юлія Висоцька не приховує від прихильників, як виглядає в повсякденному житті без професійного макіяжу, який їй роблять на зйомках.

Популярне за тиждень

Популярне