Кравець і Зеленський, Булітко та Сморигін, Кароль і Балан: сценічні пари, які не стали парами в житті

Деяким знаменитим українським парам не судилось бути разом в реальному житті, хоча чимало шанувальників дуже цього б хотіли. Пригадуємо "закоханих", які полюбили одне одного лише на сцені

Чимало українських зірок здебільшого відомі своїм шанувальникам не лише як “сольні” артисти. Так, наприклад, багато глядачів полюбляють спостерігати за майстерністю акторів у дуеті. Ми поговоримо про тих, хто на сцені часто грає закоханих, проте в реальному житті не мають нічого, крім міцної дружби.

Олена Кравець і Володимир Зеленський

Зіркова “парочка” здобула широку популярність завдяки акторській і гумористичній діяльності в рамках проєкту “Квартал 95”. Знаменитості часто грали подружні пари, що навіть свого часу створило стереотип, що й у реальному житті вони також разом. Насправді поза сценою між Оленою Кравець і Володимиром Зеленським немає нічого, крім міцної дружби.

Кравець і Зеленський часто грали подружні пари
Кравець і Зеленський часто грали подружні пари

Поза сценою зірки виховують власних дітей зі своїми другими половинками

В реальному житті і Кравець, і Зеленський мають родини
В реальному житті і Кравець, і Зеленський мають родини

Вікторія Булітко та Євген Сморигін

Не менш відома екранна пара познайомилась на гумористичному проєкті “Дизель Шоу”. Знаменитості дуже швидко знайшли спільну мову не лише як друзі, а й як професійні актори. І Сморигін, і Булітко раніше зізнавались – вони ніколи в житті не знайдуть сценічного партнера, з яким працювати було б комфортніше.

Булітко та Сморигін грають роль закоханих
Булітко та Сморигін грають роль закоханих

Своє особисте життя поза сценою Вікторія Булітко ретельно приховує, хоча одного разу зізналась фанатам, що вона не самотня. Євген Сморигін разом зі своєю дружиною виховує трьох дітей.

Євген Сморигін зі своєю дружиною
Євген Сморигін зі своєю дружиною

Тіна Кароль і Дан Балан

Історія кохання Тіни Кароль і Дана Балана – загадкова та огорнута таємницями. Наразі важко сказати напевно, чи грали вони на камеру, чи дійсно щось відчували одне до одного. Шанувальники довго спостерігали за їхнім фліртом та закоханими поглядами на шоу “Голос країни”, що врешті призвело до чуток про ймовірний роман. До слова, Тіна Кароль спростувала всі чутки.

Тіна Кароль і Дан Балан на шоу Голос країни
Тіна Кароль і Дан Балан на шоу Голос країни

Раніше і Балан, і Кароль були в шлюбі зі своїми коханими. Чоловік Тіни Кароль Євген Огір помер від онкології, а Дан Балан розлучився зі своєю дружиною. В обох залишились діти.

Поділитися статтею

Зараз читають

Господарське мило - 5 дивовижних способів застосування цього простого побутового засобу

Для чого нам господарське мило? 5 фактів, про які ви не чули

Звичайне господарське мило з рельєфним друком "72% " було і залишається незамінним в побуті в кожному будинку.
Моліться з вірою!

Сильні та дієві молитви для підтримки вашого чоловіка. Читайте душевно та з вірою в...

Дружини, які хочуть підтримати свого чоловіка за всіх непередбачуваних обставин, у цей важкий час повинні прочитати ці молитви. Вони допоможуть

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 5 відмінностей на картинці з симпатичним їжачком...

Якщо ви виявили не всі відмінності, то їх можна побачити на зображенні нижче. Але навіть коли ви виявили тільки 3 або 4 відмінності, т це теж непоганий результат.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №26: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Тепер уже потрібно навчитися множити, а не тільки забирати та плюсувати, як це було в минулих тестах) Це звичайно жарт, всі вміють чудово вирішувати математичні завдання з чотирьох дій: +,-,х,:

Популярне за тиждень

Популярне