Валентина Толкунова вмирала від раку і продовжувала доглядати за чоловіком

Author name 23 Березня 2020 в 10:03

Поділитися статтею

Валентина Толкунова
Валентина Толкунова

Легендарна співачка Валентина Толкунова померла 22 березня 10 років тому. Незважаючи на це, то тут, то там спливають невідомі факти з особистого життя артистки. Так, в одному з інтерв’ю брат виконавиці розповів, як можна було уникнути трагедії.

Перший чоловік артистки Юрій Саульський був знаменитим композитором. Як зізнався брат співачки Сергій, до цієї людини Валентина відчувала сильні почуття. «Для неї вище цієї людини нікого не було. Саульський був старший на 18 років, досвідчений, освічений. Які там були почуття! Мені здається, що  то почуття було найсильнішим в житті Валентини».

За словами Сергія, ідеальне подружнє життя закінчилося через п’ять років, коли Юрій почав зраджувати. Співачка дізналася про нове захоплення Юрія і подала на розлучення. Це негативно вплинуло на співачку, хоч вона і не подавала вигляду, зізнався брат Валентини. «Як же вона переживала! Ззовні трималася, але ми-то бачили, як їй погано».

Валентина Толкунова и Юрій Саульський

Вони з Юрієм разом працювали в одному оркестрі, тому після розставання вона приймає рішення піти з колективу. До моральних проблем тоді додаються матеріальні, адже їй одній треба було  виплачувати гроші за кооперативну квартиру.

З другим чоловіком, якого до речі теж звали Юрій, атристка познайомилися в посольстві Мексики. Там вона співала на концерті, а він працював перекладачем. Як зізнаються родичі артистки, саме відносини з Юрієм повернули її до життя.

Валентина Толкунова з другим чоловіком

«Юрій зачарував Валентину своїми знаннями та інтелігентністю. У 1977 році у них народився син Коля – батьки вирішили назвати його на честь нашого діда. Валя була щаслива. Вона так мріяла про дитину, про сім’ю! За роки самотності, звичайно, настраждалася».

Через кілька років Юрій поїхав в США, щоб написати книгу про Льва Троцького. Там йому довелося затриматися на 12 років. Він кликав Валентину переїхати до нього, але артистка завжди відповідала категоричною відмовою.

У 1992 році Толкуновій поставили діагноз рак грудей. Сергій розповідає, що, можливо, був шанс виявити недугу вчасно, якби артистка не віддавати стільки часу роботі і регулярно ходила до лікаря.

Крім того, навіть дізнавшись про страшну хворобу, вона не довела курс лікування до кінця. Їй зробили операцію і вирізали пухлину, але хіміотерапію Валентина не пройшла. «Злякалася, що почне волосся випадати. Як же тоді виходити на публіку? І вона почала лікуватися якимись народними засобами. У той же час стала частіше відвідувати церкву, молитви вивчила», – згадує брат.

Другий чоловік Толкунової був стариме на 23 роки. Тому, коли він повернувся на батьківщину, у нього було слабке серце, поганий зір і слух. Крім того, у нього теж виявили онкологію. “Вона, забувши про себе і свою хворобу, доглядала за Юрієм: наймала доглядальниць, їздила з ним по лікарях і влаштовувала в лікарні”, – розповів брат.

У 2006 році у Валентини знову діагностували рак молочної залози. Вона лягла під ніж і на цей раз пройшла курс хімії, але через три роки у співачки виявили пухлину мозку. Після цього жити їй залишалося недовго. Вона померла 22 березня 2010 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Тоді і зараз. Буланова порівняла свої нинішні фото зі знімком 30-річної давності.

Нагадаємо, що Валерія захопила шанувальників спільним фото з мамою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею