Наташа Корольова незвично привітала Володимира Винокура з його 73 річчям (Фото)

Author name 31 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Наташа Корольова
Наташа Корольова

А уявляєте якщо ви чоловік і до вас на день народження приходить прекрасна і чарівна Наташа Корольова?

Представники шоу-бізнесу як правило з розмахом святкують свої дні народження. Особливо якщо це ювілей. Завжди хочеться його відсвяткувати з шиком і помпезно.

І найголовніше, щоб на цьому святі були друзі та рідні люди. У зірок звичайно друзів вистачає і треба тільки послати їм запрошення і вони відразу прийдуть. Але деяким і не потрібно посилати запрошення, бо вони є майже родичами та можуть прийти відразу без запрошення. Стіл повинен бути вже накритий і підготовлені міцні напої в холодильнику.

А уявляєте якщо ви чоловік і до вас на день народження приходить прекрасна і чарівна Наташа Корольова? Це справжнє свято – почуєте улюблені пісні в її виконанні прямо у себе вдома і найголовніше можете притиснутися до її чарівного обличчя і не тільки!

Таким щасливчиком сьогодні 31 березня 2021 року виявився Володимир Винокур. Йому виповнилося 73 роки, але очі у нас завжди залишаються молодими! Особливо якщо поруч така жінка.

Привітання з днем народження Володимир Винокур отримав незвичайне і звичайно задоволений як його привітала Наташа Корольова. У соцмережах на це фото чоловіки не можуть надивитися. Напевно через заздрощі, що вони не на його місці!

Пости в соцмережах продовжують розміщувати шанувальники Володимира Винокура і Наташі Корольової. Це лісові висловлювання, в яких імениннику бажають здоров’я, гарного настрою та довгих років життя. Ну, а прекрасної Наташі Корольовій, звичайно все співають дифірамби та відпускають компліменти на її адресу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею