Кейт Міддлтон уклала шлюбний “пакт “, коли вийшла заміж за принца Вільяма: всі подробиці

Author name 1 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Кейт, Вільям і Гаррі
Кейт, Вільям і Гаррі

Вона (Кейт) уклала фаустівський пакт. Вона буде тихою, вона буде слухняною. Вона буде виглядати красиво.

Кейт Міддлтон уклала шлюбний “пакт”, коли вийшла заміж за принца Вільяма, в якому вона пообіцяла “не розхитувати човен”, коли-небудь спілкуючись зі ЗМІ, стверджується в документальному фільмі.

У квітні наближається десята річниця весілля Кейт і Вільяма, і за цей час вони стали парою з плакатів королівської сім’ї. Однак недавні звинувачення Меган Маркл і принца Гаррі під час їх інтерв’ю з Опрою Вінфрі ризикують заплямувати імідж Кембриджі. З Сассекса було висловлено припущення, що ключові члени королівської родини “виявилися в пастці” всередині монархії.

Документальний фільм Amazon Prime “В гонитві за королівськими особами” передбачає, що Кейт знала, що їй доведеться “мовчати “, як Меган, коли вона підписувалася на королівський титул.

Виступаючи у 2010 році, королівський коментатор Ендрю Пірс сказав: “Вона (Кейт) уклала фаустівський пакт. Вона буде тихою, вона буде слухняною. Вона буде виглядати красиво. Вона надійде правильно. А якщо їй стане занадто нудно – дуже погано. Купіть ще одну тіару, спечіть ще кілька тортів, проведіть ще одну вечірку в Уельсі, проведіть банкет, займіться добродійністю, будьте леді, яка обідає – але ви не збираєтеся розгойдувати човен, ви не збираєтеся інформувати засоби масової інформації. ”

Вільям і Кейт виконують свої недавні королівські зобов’язання

 "В "
Кейт і Вільям

“І, на відміну від Діани, ви не будете прямо або побічно розмовляти зі ЗМІ”.

Він сказав, що Вільям і раніше не довіряє засобам масової інформації та не хоче, щоб його дружина виявилася втягнутою в цей вир, який затьмарив часи королівської влади принцеси Діани.

Це різко контрастує з рішенням Меган розповісти про свою королівське життя менш ніж через 12 місяців після офіційного відходу з Королівської сім’ї в березні минулого року.

У розмові з Опрою вона додала, що думала про інтерв’ю з Опрою ще до того, як її весілля відбулося ще в травні 2018 року, але що Королівська сім’я завадила їй зробити це.

Повідомляється, що Меган хотіла дати ще одне інтерв’ю після народження Арчі в травні 2019 року, на цей раз з американської телеведучої Гейл Кінг.

Відповідно до джерел, це приблизно також було відхилено Палацом з побоювань, що це відштовхне британську пресу.

Кейт не погоджувалася ні на які королівські інтерв’ю – крім того, коли було оголошено про її заручини – до жовтня 2019 року.

Вона розповіла разом з Вільямом про свою благодійну діяльність під час турне по Пакистану, але, зокрема, не згадала про своє особисте життя.

У документальному фільмі Amazon Prime також стверджувалося, що роль Кейт в авангарді королівської сім’ї була особливо важлива, оскільки очікувалося, що вони з Вільямом повернуть дні слави Віндзорського будинку.
Г-н Пірс додав: “Це королівський шлюб, який абсолютно не може піти не так, як треба, ні за яких обставин “.

 "В "
Кейт і Вільям

Він зазначив, що, попри те, що дружить з Вільямом з 2001 року, “вона ніколи не підводила його, вона ніколи не говорила ні слова” публіці або пресі про їхню дружбу, романі або двох тимчасових розривів.

Він додав: “Вона була абсолютно стриманою, абсолютно лояльною”.

Потім журналіст Daily Mail заявив, що “ці атрибути майже так само важливі, як шалене кохання в когось “, особливо для королівської сім’ї.

Зрозуміло, що взаємодія зі ЗМІ є важливою частиною відносин Кембридж – редактор Newsweek Тіна Браун навіть стверджувала, що Вільям і Кейт відклали заручини у 2010 році через скандал через папараці.

Кейт і Вільям дали інтерв’ю про свої заручини ще у 2010 році.

Кейт чекала, що “ніколи не пробачить” Меган після інтерв’ю Опри
Деякі критики вважають, що Кейт була особливо засмучена згадкою Меган про неї під час інтерв’ю Опрі через мантри королівської сім’ї “ніколи не скаржся, ніколи не пояснюй”.

Королівський коментатор Кеті Ніколл сказала, що Кейт виглядала “скривдженої та засмучений” під час своєї перших королівських заручин після інтерв’ю.

Вона також зазначила, що Кейт нічого не сказала з цього приводу, тому що вона “не в змозі відповісти”.

Вона сказала ОК! Журнал: “Кейт відчувала, що все розсортовані, тому було принизливо знову підіймати це питання. Кейт не може відповісти, і Меган і Гаррі це знають “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею