Як виглядає щастя Анни Саліванчук: в мережу потрапило фото маленького сина актриси (Фото)

Author name 2 Квітня 2021 в 10:04

Поділитися статтею

Анна Саліванчук
Анна Саліванчук

Навіть поміняти підгузки Микиті Ганні проблематично, такий він енергійний. Він так крутиться, що у мами тільки кілька секунд.

Всі мами однакові по тому як вони з ніжністю люблять своїх дітей. Вони приділяють їм багато часу і з радістю дивляться як підростає їх чадо.

Представники шоу-бізнесу відрізняються від звичайних мам, тільки тим, що не завжди можуть дозволити собі бути багато часу зі своїми дітьми. У них завжди роз’їзди та концерти. У таких випадках виручають бабусі або няні.
І звичайно все мами діляться своєю радістю в соціальних мережах.

Так Анна Саліванчук недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм як вона бавиться зі своїм малюком.
При цьому в пості вона констатувала, що вона є мама для двох маленьких чоловіків. І це щастя для неї! Вона в думках представила як її діти підростуть і буду бігати по двору з розбитими колінами і їздити на велосипеді. Коли Анна про це думає, то на обличчі у неї з’являється посмішка.

Вона хоче, щоб між братами склалися чудові стосунки. Старший Гліб любить молодшого Микиту і чекає коли той підросте і буде разом з ним грати. Менший син у неї росте активним і веселим. І Анна радіє цьому.

Навіть поміняти підгузки Микиті Ганні проблематично, такий він енергійний. Він так крутиться, що у мами тільки кілька секунд, щоб поміняти підгузок. Анна купує трусики-підгузники фірми Huggies Pants – м’які як хмаринка! Це зручний вид підгузків, які легко одягаються і також легко знімаються. Для цього необхідно просто розірвати бічний шов. Вона добре сидять на малюка і не тиснуть йому. Це вид підгузків розробляли проєктувальники спеціально для хлопчиків. У них передбачений спеціальний шар, який швидко вбирає рідину і зберігає тіло дитини сухим. Це комфортно для малюка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею