Настя Каменських новим фото в соцмережах спантеличила шанувальників: невже вагітна? (Фото)

Author name 10 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Як зазначає Настя Каменських: “Спонтанні рішення часто ведуть нас до кращих моментів в житті.”

Всі хочуть бути красивими, стрункими та здоровими. Це можна досягти якщо поставити перед собою мету і звичайно мати бажання її досягти. Але найголовніше в досягненні поставленої мети – це те, що до неї потрібно рухатися щоденне, будь-якими кроками – маленькими або великими. Але щодня! Просто так само щастя не приходить, та й добробут теж.

Якщо проаналізувати життя представників шоу-бізнесу, то можна помітити – вони дуже довго і плідно працювали, щоб піднятися на вершину Олімпу слави. І звичайно головне втриматися на вершині та не скотитися стрімко з неї. Не багатьом вдається тривалий час перебувати на піку, щоб вас обожнювали та захоплювалися.

Насті Каменських – вдалося!
Звичайно Настя доклала чимало зусиль, та й Потап їй в цьому допоміг. Щоб досягти успіху їй довелося “сісти” на дієту, зайнятися фізичними вправами та вести здоровий спосіб життя.

Як зазначає Настя Каменських: “Спонтанні рішення часто ведуть нас до кращих моментів в житті.” І це напевно правильно. Не потрібно планувати педантично практично все своє життя. Адже вона різнобарвна!

Потрібно іноді слухати своє серце та інтуїтивно робити те, що ви вважаєте за потрібне. Нещодавно Настя Каменських розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона перебуває на відпочинку в Мексиці. Прекрасне місце, відмінний пляж з ідеально білим піском, смачне меню і теплий океан.

Що ще потрібно для відпочинку після напруженої роботи? Нічого! Настя в чудовому настрої та має гарний вигляд (подобу, постать) на радість своїм шанувальникам. Правді їх завжди бентежить кругленький животик Насті – невже вона вагітна?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею