Порада Олі Полякової від 17 квітня 2021: піднімайте свої прекрасні сідниці і починайте займатися! (Відео)

Найголовніше: вправи потрібно виконувати з посмішкою і настроєм. Тільки оптимістично налаштована людина може ефективно виконувати вправи.

Представникам шоу-бізнесу потрібно постійно перебувати в прекрасній фізичній формі. Вони повинні підтримувати свою фігуру і відрізнятися міцним здоров’ям, бо це їм необхідно, щоб витримати той жахливий ритм життя, які вони ведуть. Постійні відрядження, переїзди, концерти – при поганому здоров’я довго людина не витримує. Це, крім того, що потрібно мати прекрасний вигляд обличчя і чудовий настрій.

Оля Полякова відрізняється міцним здоров’ям. Тільки подивіться як енергійно вона виконує своє пісні на концертах. Після кожної такої пісні сильно втомлюєшся, а їй все дарма. Це тому, що вона приділяє фітнесу під наглядом тренера по 30-40 хвилин три рази на тиждень. І так постійно.

Нещодавно Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в інстаграм відео, на якому вона тренується. Вона так енергійно закликає всіх почати віднині тренування, що виникає відчуття просто зараз все кинути та бігти на тренування або в крайньому разі пробігтися по набережній.

Очі в Олі горять, з таким запалом вона звертається до користувачів соцмереж.

 "В "
Оля Полякова

Далі вона показує як правильно робити розминку і потім тільки радить приступати до фізичних вправ. І найголовніше: вправи потрібно виконувати з посмішкою і настроєм. Тільки оптимістично налаштована людина може ефективно виконувати вправи та тоді вони йому підуть на користь.
І вже через місяць ви побачите результат.

А ви після перегляду цього відео відразу кинулися виконувати фізичні вправи? Здоров’я та удачі вам!

Схожі статті

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!

Визнані за життя, та чи вшановані після? Де та як поховані відомі українці: Писанка, Ступка, Чапкіс та інші

За останні роки Україна втратила багато видатних артистів і культурних діячів, які відігравали значну роль у формуванні культурної спадщини країни. Вони стали справжніми символами свого часу.

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.