Порада Олі Полякової від 17 квітня 2021: піднімайте свої прекрасні сідниці і починайте займатися! (Відео)

Author name 17 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Найголовніше: вправи потрібно виконувати з посмішкою і настроєм. Тільки оптимістично налаштована людина може ефективно виконувати вправи.

Представникам шоу-бізнесу потрібно постійно перебувати в прекрасній фізичній формі. Вони повинні підтримувати свою фігуру і відрізнятися міцним здоров’ям, бо це їм необхідно, щоб витримати той жахливий ритм життя, які вони ведуть. Постійні відрядження, переїзди, концерти – при поганому здоров’я довго людина не витримує. Це, крім того, що потрібно мати прекрасний вигляд обличчя і чудовий настрій.

Оля Полякова відрізняється міцним здоров’ям. Тільки подивіться як енергійно вона виконує своє пісні на концертах. Після кожної такої пісні сильно втомлюєшся, а їй все дарма. Це тому, що вона приділяє фітнесу під наглядом тренера по 30-40 хвилин три рази на тиждень. І так постійно.

Нещодавно Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в інстаграм відео, на якому вона тренується. Вона так енергійно закликає всіх почати віднині тренування, що виникає відчуття просто зараз все кинути та бігти на тренування або в крайньому разі пробігтися по набережній.

Очі в Олі горять, з таким запалом вона звертається до користувачів соцмереж.

 "В "
Оля Полякова

Далі вона показує як правильно робити розминку і потім тільки радить приступати до фізичних вправ. І найголовніше: вправи потрібно виконувати з посмішкою і настроєм. Тільки оптимістично налаштована людина може ефективно виконувати вправи та тоді вони йому підуть на користь.
І вже через місяць ви побачите результат.

А ви після перегляду цього відео відразу кинулися виконувати фізичні вправи? Здоров’я та удачі вам!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею