(Фото) Новий дрес-код Олесі Судзиловської: чи пустять з таким в ресторан або бар?

Author name 16 Липня 2021 в 19:07

Поділитися статтею

Олеся Судзиловська
Олеся Судзиловська

Проконсультуйтеся про прийняте в ресторані дрес-коді та звичайно якщо його не дотримуються, сміливо беріть приклад з Олесі Судзиловської, якщо її дрес-код вам підходить.

Як ви одягаєтеся? Адже зараз, як і завжди зустрічають по одягу. І найголовніше по стильній і красивою, зручному одязі. Одним вона йде, іншим ні. Якщо ви зібралися на якісь урочистий захід або на вечірку, або в гості до батьків нареченої, то необхідно дотримуватися певного стилю – дрес-коду.

Як ви постанете перед партнером або конкурентом по бізнесу мул як здастеся батькам нареченої – це абсолютно різний дрес-код.
А коли ви з подругами або з майбутнім передбачуваним чоловіком збираєтеся в ресторан або елітний бар, то дрес-коду необхідно обов’язково дотримуватися.

Адже не у всякий ресторан пустять людини неохайного або одягненого в брудну, або порваний одяг. Хоча цей прикид можливо і нормально сприймається сучасною молоддю. Але цей дрес-код не пропускається в ресторан.

Олеся Судзиловська зібралася з подругами в ресторан або бар і розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію свого дрес-коду і ставить питання, чи можуть скасувати в цей день дрес-код в ресторан. Це напевно потрібно розуміти, що її дрес-код не відповідає прийнятому в ресторані.

Якщо ви зібралися в ресторан, проконсультуйтеся про прийняте в ньому дрес-коді та звичайно якщо його не дотримуються, сміливо беріть приклад з Олесі Судзиловської, якщо її дрес-код вам підходить.

А як вам дрес-код Олесі Судзиловської, подобається? А як часто ви ходите в ресторани і який одяг практикуєте одягати?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею