(Фото) Новий дрес-код Олесі Судзиловської: чи пустять з таким в ресторан або бар?

Проконсультуйтеся про прийняте в ресторані дрес-коді та звичайно якщо його не дотримуються, сміливо беріть приклад з Олесі Судзиловської, якщо її дрес-код вам підходить.

Як ви одягаєтеся? Адже зараз, як і завжди зустрічають по одягу. І найголовніше по стильній і красивою, зручному одязі. Одним вона йде, іншим ні. Якщо ви зібралися на якісь урочистий захід або на вечірку, або в гості до батьків нареченої, то необхідно дотримуватися певного стилю – дрес-коду.

Як ви постанете перед партнером або конкурентом по бізнесу мул як здастеся батькам нареченої – це абсолютно різний дрес-код.
А коли ви з подругами або з майбутнім передбачуваним чоловіком збираєтеся в ресторан або елітний бар, то дрес-коду необхідно обов’язково дотримуватися.

Адже не у всякий ресторан пустять людини неохайного або одягненого в брудну, або порваний одяг. Хоча цей прикид можливо і нормально сприймається сучасною молоддю. Але цей дрес-код не пропускається в ресторан.

Олеся Судзиловська зібралася з подругами в ресторан або бар і розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію свого дрес-коду і ставить питання, чи можуть скасувати в цей день дрес-код в ресторан. Це напевно потрібно розуміти, що її дрес-код не відповідає прийнятому в ресторані.

Якщо ви зібралися в ресторан, проконсультуйтеся про прийняте в ньому дрес-коді та звичайно якщо його не дотримуються, сміливо беріть приклад з Олесі Судзиловської, якщо її дрес-код вам підходить.

А як вам дрес-код Олесі Судзиловської, подобається? А як часто ви ходите в ресторани і який одяг практикуєте одягати?

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.