(Фото) Як відпочиває Ірина Федишин в Болгарії: чудовий і незвичайний наряд

Незвичайний і гарне вбрання, в якому одягнена Ірина Федишин порадував її шанувальників і вони не забули це відзначити у своїх постах.

Де відпочивають представники шоу-бізнесу? Звичайно ж на море або на узбережжі океану. Деякі вибирають Мальдіви, інші Мексику, а Ірина Федишин з чоловіком вибрали Болгарію.

Болгарське узбережжя найбільш відомо за довгі піщані пляжі, чисту воду і величезна різноманітність курортів і курортних комплексів.
Тут є все для сім’ї або молодих людей, любителів розваг.

Чорноморське узбережжя – місце великої дикої природи. Тут велика різноманітність – зустрічаються сотні рідкісних видів птахів у зв’язку з тим, що Via Pontica (одна з основних шляхів міграції птахів) проходить через болгарське узбережжя. Численна дика природа природоохоронні парки з прибережними лісами і
красиві пейзажі, розташовані уздовж узбережжя, рясніють рослинністю і тваринами.

Болгарське узбережжя Чорного моря було заселено тисячі років. Ви можете відвідати дорогоцінні історичні пам’ятники в багатьох приморських містах Болгарії та курорти – прекрасна можливість урізноманітнити відпочинок і відчуєте атмосферу старовини.
Серед найпопулярніших – пам’ятка – Старе місто Несебр – об’єкт культурної спадщини ЮНЕСКО.
Болгарське узбережжя Чорного моря пропонує безліч різноманітних можливості для відпочинку і розваг.

Разюча берегова лінія протяжністю 378 км, узбережжя пропонує 70 пляжів, безліч бухт, мальовничі лимани з красивими густими лісами та чудовою сумішшю гірського і морського клімату.
Болгарські пляжі популярні в усьому світі завдяки своїм дрібними чистими піщаними пляжами.

Ось, яку країну вибрала Ірина Федишин і прекрасно себе почуває на відпочинку.
Це можна побачити з її фотографії, яку вона розмістила на своїй сторінці в інстаграм.

Незвичайний і гарне вбрання, в якому одягнена Ірина Федишин порадував її шанувальників і вони не забули це відзначити у своїх постах.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.