(Фото підбірка) Дмитро Комаров в Пакистані – в обличчя пил і пісок, а попереду сюрприз!

Подивіться добірку фотографій, які Дмитро Комаров розмістив на своїй сторінці в інстаграм і ви побачите як він проводить час.

Багато людей цікавляться яка вона наша планета. Деякі куточки світу недосяжні для простих обивателів в силу різних причин.

Це і фінансове питання і здоров’я, адже щоб побувати там де ви хочете потрібно прекрасне здоров’я. Одного бажання мало.

Дмитро Комаров надає глядачам таку можливість. Сиди вдома насолоджуватися загубленими куточками світу. Їх красою, незвичайною природою і цікавими людьми.

Сам Дмитро Комаров побував в різних ситуаціях і не завжди комфортних. Бували випадки та з небезпечними ситуаціями.

Зараз він знаходиться в Пакистані та готує для глядачів черговий репортаж, фото і відео про цю цікаву країні.
У нього справжні пригоди в Пакистані.

Подивіться добірку фотографій, які Дмитро Комаров розмістив на своїй сторінці в інстаграм і ви побачите як проводить час Дмитро. Як йому вдається знімати для нас такі цікаві кадри. Як написав сам Дмитро Комаров, його захоплює поїздка на мотоциклі, коли назустріч летить пил, бруд і потім його чекає багато сюрпризів.

Він констатує, що це набагато цікавіше, ніж лежати біля басейну і відпочивати ніжачись на сонці.
Такий вид туризму не всякому по плечу, але Дмитро Комаров знаходить для своїх глядачів цікаві куточки на планеті та тим радує нас!

З його допомогою люди дізнаються багато цікавого і бачать світ навиворіт. Це цікава передача і добірка тим, які готує Дмитро Комаров завжди захоплива.

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.