(Фото) Настя Каменських в наряді “чорна пантера ” – зачарувала шанувальників!

Author name 26 Вересня 2021 в 11:09

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Настя Каменських розмістила на сторінці в інстаграм фотографію. Вона одягла чорну сукню та одразу перетворилася на сувору і незалежну “чорну пантеру”.

Настя Каменських доклала чимало зусиль для того, щоб схуднути. Фізичні вправи під наглядом професійного інструктора, дієти та психологічний настрой дав результат.

Вона схудла і багато її шанувальники відзначають, що так їй краще. Хоча є і ті, яким Настя Каменських подобалася, коли була при тілі.

Після того Настя Каменських приміряла різні наряди, адже її старі для неї вже були завеликі. Так раніше вона ризикнула приміряти леопардовий принт. І на подив вона в ньому має непоганий вигляд.

Чарівна Настя Каменських сміливо пробує нові образи та одягає вбрання, які вважає привабливими.
Як правило, їй все наряди шалено йдуть.

Настя Каменських на своїй сторінці в інстаграм часто ділитися з шанувальниками секретами своєї краси та привабливості. Багато дівчат беруть приклад з Насті Каменських і намагаються походити на неї, купуючи схожі вбрання.

Співачка періодично радує фоловерів своїми новими фотографіями, на яких вона в прекрасних нарядах.
Іноді це несподівані образи, але вони завжди викликають чудові відгуки у шанувальників.

Так нещодавно Настя Каменських розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію. Вона одягла чорну обтягуючу сукню та одразу перетворилася на сувору і незалежну “чорну пантеру”.

“Чудова і прекрасна жінка!” – так відреагували відразу її шанувальники. Виразний макіяж і загадковий погляд, доповнює її образ.
А як вам, сподобався новий аутфіт Насті Каменських?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею