(Підбірка фото) Лідія Таран побувала в незвичайному місці: там стажувалася Кармен і метушився Фігаро

Author name 23 Листопада 2021 в 15:11

Поділитися статтею

Лідія Таран
Лідія Таран

Нещодавно Лідія Таран розмістила на своїй сторінці в інстаграм добірку фотографій, де з радістю повідомляє та показує, де їй вдалося побувати.

Лідія Таран не вважає себе ідеальною жінкою, проте вона і не чекає на ідеального чоловіка. Як зізналася популярна телеведуча, що вона вважає сім’ю вищою за її кар’єру. До того ж Лідія Таран мріє вийти заміж і народити ще одного малюка чи малечу.

Як розповіла Лідія Таран, вона чудово пам’ятає свої дитячі роки. Особливо яскраво згадується як вона зустрічала батьків, коли жила у бабусі у Знам’янці Кіровоградської області. Тоді вона зустрічала своїх батьків, які приїхали з Києва, щоби побачити свою доньку. Її тоді привезли до бабусі на літо. Також Лідії Таран запам’яталося як бабуся тоді її хрестила потай.
На той час у Києві це заборонялося, а в селі та в невеликих містечках можна було хрестити дитину.
Минуло стільки років, а вона все пам’ятає.

Зараз Лідія Таран відбулася людина. Вона успішна та талановита телеведуча. Дуже багато працює, тому їй необхідно іноді відпочити. Як правило, Лідія Таран відпочиває разом із донькою у передмісті Києва на природі. Причому будь-якої пори року.

Нещодавно Лідія Таран розмістила на своїй сторінці в інстаграм добірку фотографій, де з радістю повідомляє та показує, де їй вдалося побувати. Як написала сама Лідія Таран під фото, тут стажувалася Кармен і метушився Фігаро!

І ось тепер вона скромно гуляє у цьому райському місці. Також у цьому місці було знято частину фільму з “Ігри престолів”.

Як ви вважаєте, де побувала телеведуча Лідія Таран?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею