Актор “Дизель Шоу” Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину: копія Вікторії Булітко

Євген Сморигін і Вікторія Булітко є найулюбленішою парою фанатів "Дизель Шоу". Може здатися, що вони і у житті – пара, але кожен з них має іншу другу половинку.

Спостерігати за дуетом Євгена Сморигіна і Вікторії Булітко цілковите задоволення. Як би шанувальникам не хотілося, щоб вони були справжніми чоловіком та дружиною, особисте життя вони будують поза роботою.

Сценічний чоловік Вікторії Булітко Євген Сморигін показав свою реальну дружину

Євген Сморигін народився у Білорусі, але щастя в особистому житті знайшов в Україні. Зі своєю майбутньою дружиною гуморист познайомився в Києві. Лідія була сусідкою Жені по будинку і спочатку їх випадкове знайомство переросло в дружбу, а потім поступово вони перейшли на рівень романтичних стосунків.

В інтерв’ю Сморигін розповідав, що їх зустріч не була коханням з першого погляду. На той момент він був розлучений і думав, що більше ніколи не одружиться. Ліда зачепила Євгена тим, що не знала, хто він такий на відміну від безлічі інших дівчат:

Вона ні разу не бачила мене по телевізору. Тоді мене дівчата вже впізнавали, я був для них “Женя з ЧП”. Навіть з першою дружиною познайомився на одному з фестивалів, для неї моя популярність була значущою, а Ліді я сподобався як людина, але все було не так просто. Побачивши, що у неї зароджуються почуття до мене, одразу попередив – від мене тільки що пішла дружина, моє серце випалено. Я не був готовий до цукерково-букетного періоду, не хотів ходити за ручки по вулицях і обійматися

, – зізнався Сморигін.

Актор Дизель Шоу Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину
Актор Дизель Шоу Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину

Не дивлячись на це, Лідія залишилася з ним і так вони почали жити разом. Стосунки були бурхливими, пара постійно розходилася і сходилася. Пропозицію руки та серця зірка “Дизель Шоу” зробив після чергового розставання, коли вони не бачилися тиждень і з’ясувалося, що його обраниця завагітніла:

Мені було вже 30, дітей немає. Я сказав – народиться дитина, одружимося і повінчамося. І все! Так і живемо душа в душу, трьох діток виховуємо

У зіркової пари двоє синів Олексій та Олександр і донька Єлизавета.

Актор Дизель Шоу Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину і дітей
Актор Дизель Шоу Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину і дітей

Поділитися статтею

Зараз читають

Мама планує годувати дитину до 10 років

Чому жінка планує годувати 5-річну дитину грудьми до 10 років?

Жінка годує грудьми свою п'ятирічну дочку. Вона впевнена, що це позитивно впливає на розвиток дитини. Англійка така не одна.
Прикмети і традиції

Церковне свято 23 грудня. Що не можна робити в цей день, щоб не накликати...

Згідно з повір'ям у цей день можна поліпшити зір, і вилікувати очі. Потрібно тільки дотримуватися суворих правил і не порушувати заборони.
Леся Никитюк

(Фото) Лесю Никитюк – випхали з літака: як зірка їздить на свої концерти!

На цій фотографії в жартівливому (напевно) вигляді Леся Никитюк показала як вона виходить з літака - її хтось випихає з нього!
Оля Полякова показала свого старого і багатого чоловіка

Квартири не буде: Оля Полякова та Макс Єжов покинули грузинські “Танці з зірками” –...

Українська співачка цьогоріч взяла участь у зніманні грузинського телепроєкту "Танці з зірками". Нині Оля Полякова разом зі своїм партнером вибула з шоу. У чому причина?

Популярне за тиждень

Популярне