Як Маша Єфросініна породичалася з сімейством Ющенка: сестра телеведучої виявилася екс-невісткою екс-президента

Між Машою Єфросиніною і її молодшою сестрою різниця в 7 років. Весь час Ліза наслідувала старшу родичку, навчаючись у школі й інституті після Маші. Та з заміжжям молодша випередила старшу, відхопивши собі в чоловіки сина самого президента.

Завжди вважалося, що в родині Єфросиніних одна зірка – Маша. Її весь час показували по телевізору, на неї всі звертали увагу, а Ліза перебувала в тіні знаменитої родички і навіть не намагалася відсвічувати. Молодшій сестрі публічність була ні до чого. Вона навіть відмовилася йти працювати на телебачення, хоча Маша могла посприяти цьому. Та роман дівчини з сином 4-го президента Віктора Ющенка миттєво змінив ситуацію, і про Лізу стали говорити навіть більше, ніж про її зіркову сестру-ведучу.

Якби не Маша, весілля не відбулося б

Андрій Ющенко мав би завдячувати Єфросиніній-старшій за дружину, бо саме вона вмовила батьків народити другу дитину. Дівчинці було 6 років, вона почувала себе самотньою, благаючи батьків подарувати їй живу сестричку. І врешті її мрія збулася. Обох дівчаток батьки назвали на честь бабусь.

Андрій Ющенко та Ліза Єфросиніна зіграли весілля 30 липня 2009 року

Друга подяка Маші від Андрія мала б бути за те, що дівчина сама переїхала в Київ із Керчі і маму з сестрою після смерті тата забрала до себе. Тож якби не її ініціатива з переїздом, Андрій ніколи б не познайомився з Лізою.

Колишньому президенту не сподобалася російськомовна невістка Ліза

Коли молодик представив дівчину своєму поважному тату, Віктор Андрійович найперше поцікавився, чи збирається Ліза вивчати українську мову. Невдовзі після весілля у молодят народилася донечка, яку назвали Варварою. На жаль, шлюб протримався всього 3 роки, після чого Андрій і Ліза розлучилися. Жодних скандалів сестра телеведучої і син політика не влаштовували. Дійшли до компромісу тихо і мирно.

Дівчина вийшла заміж вдруге і переїхала разом із онучкою Віктора Ющенка жити в Маямі. Маша надзвичайно сумує за сестрою і племінницею, але радіє, що в їхньому житті все гаразд.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як виглядає розкішний будинок Ектора Хіменеса-Браво серед лісу

Як виглядає розкішний будинок Ектора Хіменеса-Браво серед лісу: двоповерховий особняк в аристократичному стилі

Відомий кулінар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво вже багато років живе в Україні. Декілька років тому він придбав розкішний будинок в Ірпені, що на Київщині. Як він виглядає – далі в матеріалі.
Збільшене декольте Ані Лорак змусило публіку обговорювати її майбутнє весілля

“Збільшила до 5 розміру?”, – Ані Лорак заблищала своїми тепер уже “арбузиками”

Неперевершена Ані Лорак показала своє фото, де в кадр потрапив недавно збільшений бюст.
Протилежність - притягує

Протилежні знаки Зодіаку, але привертають один одного як божевільні

Насправді, побачення зі знаком зодіаку, який зовсім інший, може бути кращим варіантом.
Що може викликати втрату нюху

Не Ковід-19 єдиним: які ще хвороби викликають втрату нюху

Всі ми знаємо, що один із симптомів вірусу Ковід-19 - це втрата нюху. Але це далеко не єдине захворювання, від якого може з'явитися аносмия.

Популярне за тиждень

Популярне