До шлюбу з Дантесом і роману з Кацуріним: в Мережі показали 17-річню Надю Дорофєєву – руда, худа і не вагітна

Відома українська співачка Надя Дорофєєва виступає на сцені з юних років. В Мережі показали її 17-річні фото, коли тільки починався її шлях.

Надя Дорофєєва – популярна співачка України, яка прославилася в дуеті з Позитивом Олексієм Завгороднім, створивши групу “Время и стекло”. Вони з перших днів мали ціль стати найкращим дуетом на українській сцені і йшли до цього декілька років. На піку слави музиканти вирішили продовжувати музичну кар’єру окремо.

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк бачив становлення багатьох популярних сьогодні зірок, він працював з Дорофєєвою ще коли їй було 17 років. В своєму Instagram Кондратюк виклав декілька фото 15-річнох давності, зроблених в Голлівуді під час зйомок проекту “Американський шанс”, який виходив на телеканалі 1+1.

Тоді 12 українських молодих співачок пройшли кастинг і полетіли в США змагатись за те, щоб стати учасницями групи “Glam”. В результаті перемогли тоді Надя Дорофєєва, Настя Кочетова (Мамаріка), Яна Соломко, Альона Ломакіна та Ірина Журавель. Кондратюк розповів, що група так і не розпочала свою концертну діяльність, але зйомки були “епічними”.

Ігор Кондратюк показав 17-річну Надю Дорофєєву
Ігор Кондратюк показав 17-річну Надю Дорофєєву

На опублікованих фото більше всього користувачі Мережі звернули увагу на 17-річну Надю Дорофєєву, яка тоді мала руде волосся і дуже гарну струнку фігуру.

Ігор Кондратюк показав 17-річну Надю Дорофєєву
Ігор Кондратюк показав 17-річну Надю Дорофєєву

Саме так виглядала співачка до шлюбу з Володимиром Дантесом і до роману з Михайлом Кацуріним, заради якого пішла від зіркового чоловіка. Нагадаємо, про розлучення Дорофєєвої і Дантеса вони повідомили в березні 2022 року, одразу ж за ними це зробили пара рестораторів Кацуріних.

Як Надя Дорофєєва виглядала до шлюбу з Дантесом і роману з Кацуріним
Як Надя Дорофєєва виглядала до шлюбу з Дантесом і роману з Кацуріним

Пізніше підозри прихильників про те, що це якось пов’язано справдилися – Надя представила Мішу як свого нового коханого, а потім свої про свої відносини розповіли також Вова і Даша. Вийшло як в серіалі – подружжя помінялися партнерами, але між собою вони тепер не спілкуються, враховуючи, що хтось комусь зрадив.

Поділитися статтею

Зараз читають

Сливова шарлотка

Найпростіший сливовий пиріг по типу шарлотки – виходить завжди, аромат божественний, смак дуже ніжний...

Простий і безвідмовний в приготуванні, цей пиріг через 45 хвилин можна вже нарізати до чаю або дорогим гостям. Рекомендуємо подавати з морозивом - поєднання дуже вдале.
Сторож розповів, чому не можна ходити на цвинтар після півночі - правдива історія з перших вуст

Сторож розповів, чому не можна ходити на цвинтар після півночі: “Можна побачити на...

Існує ряд прикмет, повір'їв та обрядів, в яке сучасні люди вірять, але навіть не знають звідки вони пішли. Ось ви знаєте, чому не можна ходити на цвинтар вночі?
діти

5 дивних і несподіваних фактів звичайному житті сучасного світу

Часом буває таке, що на дітей пильну увагу звертають не тільки батьки або держава, а й вчені. Давайте сьогодні дізнаємося, які останні дослідження були присвячені питанням дитинства.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп 24 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що підготували вам планети цього...

Зверніть увагу на навколишніх людей. Сьогодні деякі можуть сказати вам неправду, тільки для того, щоб влізти до вас у довіру.

Популярне за тиждень

Популярне