Андрій Миронов видавав себе за іншого: навіщо актор змінив дату народження і прізвище?

Андрій Миронов мав чималі невідповідності у документах. Так, радянський актор народився 7 березня 1941 року, а в свідоцтві про народження стояла інша дата. Та і прізвище 10-річному хлопчику змінили на інше.

Андрій Миронов буквально народився на сцені, бо вагітну Марію Миронову забрали в пологовий будинок прямо з театру. Помер видатний актор теж практично на сцені. Йому стало зле під час вистави. А далі – швидка, реанімація, крововилив у мозок. Всенародному улюбленцю було всього 46 років.

Андрій Миронов з доньками Машею Мироновою і Машею Голубкіною

Народився китаєць (саме таким він видався попервах матусі) 7 березня. Але Мироновій закортіло змінити дату народження. Вона всіма правдами і неправдами добилася, щоб у метриці стояла дата – 8 березня. Так Андрій і відзначав завжди своє свято у Жіночий день.

Дбайлива матуся контролювала всі дії сина, починаючи з того, що він з’їв на сніданок до вибору кандидатури в дружини. Коли Миронов перебував на зніманнях чи гастролях, обов’язково писав довгі листи матусі з доповіддю, що і як робив.

Миронова керувала всім

Жінка навіть прізвище сину змінила за власним бажанням. Від народження Андрій отримав таткове – Менакер. Та коли газети почали писати про “справу лікарів”, спритна Марія втямила, що з таким прізвищем сину буде важко пробитися в житті. От вона й переписала 10-річного хлопчика на себе. Так Андрій став Мироновим.

Родина Андрія Миронова: мама, дружина Лариса Голубкіна і її донька Маша

Комедія “Три плюс два” знімалася в Криму. Щойно додому надійшов лист, в якому Андрюша сповістив, що спілкується з партнеркою Наталкою Фатєєвою, Марія Володимирівна розхвилювалася. Жінка була на 7 років старша за її сина, до того ж мала за плечима шлюб із Басовим і сина. Тож доклала всіх зусиль, щоб цей роман припинився.

А Лариса Голубкіна прийшлася суворій свекрусі до смаку, дарма що у жінки теж була дитина. Андрій удочерив Машу і дав своє прізвище, та після його смерті Миронова наказала їй повернутися до маминого прізвища Голубкіна.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як завжди чудова і з шармом!

(Відео) Чудова і стильна Алла Пугачова з піснею “Ось і Всі “: зворушлива...

Подивіться це відео з піснею Алли Пугачової "Ось І Все" - про кого вона співає, про що шкодує і чому їй боляче? Або це боляче не їй, а персонажу з її пісні?
Ані Лорак і Мурат

Ані Лорак в молочному купальнику привернула увагу чоловіків: з кожним днем виглядає все краще...

Зараз співачка Ані Лорак відправилася в заслужену відпустку. Вона загоряє, відпочиває поблизу океану і нема в чому собі не відмовляє. А от змінює зі швидкістю світла!

В Україні в 2021 році скоротилося промислове виробництво яєць: що буде далі з цінами...

Світлана Литвин, яка є аналітиком УКАБ, констатувала, що вартість яєць, як і іншого продукту формується за формулою: співвідношення попит і пропозицію.
Оксана Марченко з котом

(Відео) Оксана Марченко показала свого котяка-умиваку і розповіла народні прикмети про котів

Як повідомляє Оксана, вона виявила, що є багато прикмет, які роками помітили люди, дивлюся на котів.

Популярне за тиждень

Популярне