Як тримають себе в гарній формі зірки? Могилевська, Мішина, Брежнєва та інші поділилися власними секретами

Слідуючи настановам зірок, що виглядають просто чудово, можна й собі максимально наблизитися до ідеальних форм. Могилевська, Мішина, Брежнєва поділилися своїми зірковими секретами.

Віра Брежнєва

Найбільше мрія дружини Костянтина Меладзе – виспатися. У ліжку Віра найкраще відпочиває. Але в арсеналі зірки присутні й різні активності. Найбільше Брежнєва полюбляє займатися пілатесом, водночас і тренуючись, і розслаблюючись.

Віра Брежнєва віддає перевагу пілатесу

Без масажу ексвіагрівка не уявляє свого життя. Дуже часто ви не зустрінете Віру в спортзалі. На гастролі вона завжди бере з собою килимок і робить вправи просто в готельному номері. Після того як знаменитість стала на ковзани у “Ледніковому періоді” старша донька Соня наслідувала мамин приклад і теж вийшла на лід.

Ксенія Мішина

У кіно Ксенії доводиться грати переважно стерв. Але ж яких привабливих! Фігура в актриси ідеальна. Оскільки більшість представниць слабкої статі страждають від животика, що випинає, Мішина поділилася вправою “Вакуум”, що допоможе підтягнути м’язи у потрібному місці.

Ксенія Мішина показала, як підтягнути живіт

Слід нахилити тулуб вперед і обіпертися руками на коліна. Далі видихнути повітря, втягнути живіт по максимуму і затримати дихання, рахуючи до 25. Вдихнути і повторити вправу 4 рази.

Наталія Могилевська

Скинути зайві кілограми співачці допомогла спеціальна дієта, що передбачає повну відмову від їжі у певних проміжках часу. Схема: 16 годин на добу, коли дозволяється вживати їжу і 8-годинна перерва, наприклад, з 11 ранку до 20 вечора. Кожна жінка може обрати собі часовий інтервал, як їй зручніше.

У Наталії Могилевської спеціальна дієта

Зазвичай зірка вживає їжу тричі разів на добу. На сніданок вживає мюслі. В обід – овочі, крупи. Наталка м’яса не їсть, а жінкам рекомендує шматочок чогось білкового у цей час. У другій половині дня бажано відмовитися від каші, хліба, картоплі, обмежившись овочами і фруктами.

Поділитися статтею

Зараз читають

Павло Зібров на Голос країни і інші зірки

Відбулися зірки, які прийшли на “Голос країни “, але до них не повернулись:...

В Україні виходить вже одинадцятий сезон проекту "Голос країни ", і за роки його існування там було чимало цікавих голосистих персонажів.
Лілія Ребрик

Романтична Лілія Ребрик в новому образі приголомшила фанатів: ідеальна фігура

Телеведуча Лілія Ребрик - майстер дивувати своїм стилем і особливими нарядами. Сьогодні вона показала ніжне біле плаття, яке розкрило її з іншого боку.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №107-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Ну як вирішили головоломку? Якщо це для вас проблема, то на малюнку нижче є рішення. Успіхів вам і гарного настрою!
Алла Мазур на телеканалі 1 + 1 вела новини одночасно з хіміотерапією

Онкохвора Алла Мазур залишилася без волосся: потрудилися фахівці

Популярна українська телеведуча і обличчя новин на каналі "1 + 1 " показала новий образ - вишиванку і стрижку.

Популярне за тиждень

Популярне