Рядового Гунько не впізнати: фанати ошелешені, побачивши зірку серіалу “Солдати” через 18 років

Були часи, коли українці з задоволенням дивилися веселий серіал про російську армію "Солдати". Хоча чому російську? Серед персонажів траплялося немало українців.

Візьмемо хоча б Георгія Гунька. За час знімання цей герой піднявся у званні від рядового до молодшого сержанта. І врешті став сержантом. Особливого часто персонажа з другої роти можна побачити у 1, 13 і 16 сезонах. Хлопчина розумненький і веселенький, бо частенько втрапляє в кумедні ситуації. Пригадайте хоча б епізод, коли Гунько підмінює форму Кудашева. Після служби сержант став рятувати людей в лавах МНС.

За час серіалу персонаж Антона Ельдарова доріс до звання сержанта

Цю роль зіграв Антон Ельдаров. І це посприяло просуненню актора до подальших кіноробіт. Його фільмографія налічує більш ніж 8 десятків ролей. Тато Антона – знаменитий письменник Ігор Фарбаржевич. Після “Солдатів” Ельдаров з’являвся у “Ранетках”, “Скліфосовському”, “Гаражному татові” й інших серіалах. Але його й досі асоціюють з сержантом Гуньком.

Впізнати сержанта Гунька в Антонові Ельдарові зараз неможливо

Щоправда, впізнати служивого в обрисах обличчя дуже складно. Це і не дивно, адже відтоді минуло 18 років, і чоловік змужнів, набрав вагу, відростив щетину. Антон одружений з гримеркою Мариною Дьяковою. У пари підростає двоє дітей.

Ще один українець в армії

Постійним глядачам комедійного серіалу добре запам’ятався ще один мешканець України – прапорщик Шматко. Олексій Маклаков зіграв хитрого дядечка, який через свою недолугість весь час втрапляє в різні пригоди. Якби подібного персонажу в сіткомі не було, його б дивилися не з такою великою цікавістю.

Серіальний прапорщик продовжив окреме життя. Маклаков зіграв Шматка у стрічці «Прапорщик, або Йо-мойо». За сюжетом чоловік приїжджає відвідати свою рідну Одесу і надзвичайно здивований, що в місті ходять гривні, і ніхто не хоче брати в нього рублі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Родина Каменських і Потапа чекає на поповнення: співачка показала округлий живіт в комбінезоні для вагітних

Родина Каменських і Потапа чекає на поповнення: співачка показала округлий живіт в комбінезоні для...

Настя Каменських з'явилася на публіці в комбінезоні для вагітних та з округлим животом. Прихильники впевнені, що Потап та Настя зовсім скоро стануть батьками.
Софія Ротару і її внучка Соня

Внучка Ротару засвітила шикарну фігуру під час тренування на курорті: красою пішла в бабусю...

Соню Євдокименко, яка є онукою співачки Софії Ротару, часто порівнюють з бабусею - вона така ж талановита і неймовірно красива.
Рецепт ліків від застуди

Рецепт міцного здоров’я: імбир з медом і лимоном

Імбир і лимон - прекрасні помічники в боротьбі за міцне здоров'я. Вони допомагають зняти симптоми застуди і відмінно захищають від вірусів. А з медом ще отримаєте багато вітамінів і мінералів.
Кому підвищать пенсії у 2022 році?

Який категорії пенсіонерів в Україні у 2022 році підвищать пенсії майже на 1000 гривень...

У 2022 році неодноразово підвищуватимуть пенсійні виплати для різних категорій пенсіонерів у нашій країні. Так у березні 2022 року проіндексують пенсії. Потім піднімуть військові пенсії.

Популярне за тиждень

Популярне