В Мережі спливли небачені раніше фото Алли Пугачової: як виглядала Примадонна до слави, грошей і Галкіна

Легендарна співачка Алла Пугачова вже декілька століть не змінює свій образ: все така ж зачіска, стиль одягу і макіяж. Втім, до популярності і слави Примадонна виглядала по-іншому.

В цьому році Аллі Борисівні стукнуло 73 роки. Звісно, фотографій з дитинства та юності  артистки залишилось дуже мало. Проте нам вдалося відкопати деякі архівні знімки.

Як виглядала Алла Пугачова в дитинстві та юності

Алла Борисівна ще з самого дитинства проявляла творчі нахили, тож батьки віддали її в музичну школу ще у віці 5 років. Мама майбутньої артистки була досить жорсткою жінкою, тож змушувала займатися Аллу на фортепіано по 3 години на день. Можливо саме завдяки наполегливості мами, Пугачова змогла досягти таких успіхів у майбутньому.

Як виглядала Алла Пугачова в дитинстві
Як виглядала Алла Пугачова в дитинстві

Цікаво, що Алла Борисівна в шкільні роки мала досить складний і бунтарський характер. Це згадують її однокласники, а сама артистка не приховує, що почала палити в 14 років.

Після закінчення 8 класів школи, Пугачова поступила в музичну школу. Там майбутня зірка почала робити свої перші кроки на шляху до зіркової кар’єри.

Алла Пугачева, фото из детства
Як виглядала Алла Пугачова в юності

Спочатку Алла Пугачова співала в Липецькій філармонії, а потім ще робота в ансамблі “Новий Електрон ” і ВІА “Москвичі “.

В 1969 році, у віці 20 років, Алла стала солісткою в цирковому училищі. Там Пугачова познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Миколасом Орбакасом. Менше ніж через півроку вони одружилися. Цікаво, що саме Алла стала інціаторкою одруження.

Як Алла Пугачова виглядала на своєму першому весіллі
Як Алла Пугачова виглядала на своєму першому весіллі

Через 2 роки після одруження Алла Борисівна народила дівчинку Христину.

Тоді Пугачова зі своїм чоловіком і новонародженою донечкою жили разом з батьками Алли Борисівни. Про великі заробітки ще мова й не йшла, тому саме батьки фінансово допомагали молодій сім’ї.

Сама Алла довго в декреті не засиджувалась і вже через рік після народження донечки поїхала на гастролі за кордон. Тоді кар’єра співачки почала йти на взліт, тому Пугачова дуже мало уваги приділяла своєму чоловіку і доньці. Саме це стало причиною розлучення Алли Борисівни зі своїм першим чоловіком Орбакасом вже через 4 роки подружнього життя.

Поділитися статтею

Зараз читають

50-річний Ектор Хіменес-Браво знайшов м’яке містечко на своїй коханій: “Здається, потрібне весілля!”

Колумбійський мачо, шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво вже кілька разів інтригував своїх читачів фото із новою коханою. Ім'я дівчини шеф тримає в секреті, але ми знаємо, що пара зараз у вимушеній розлуці.
Торт Наполеон

Буде солодко: ідеальний рецепт домашнього торта Наполеона

Приготувати торт Наполеон не так уже й легко, але він того вартий. Головне заздалегідь крем не з'їсти.
Новонароджений

Жінка в 27 років народила такого великого сина, що його діставали двоє лікарів

27-річна мама Емі Сміт залишилася з відкритим ротом після пологів, а вага малюка Загрей майже вдвічі більше, ніж у середнього дитини.
Олена Шоптенко

(Підбірка фото) Хто мотивує Олену Шоптенко так чудово виглядати

Олена Шоптенко розповіла, як вона проводить свій день, щоб він не пройшов даремно і хто її мотивує на конкретні дії.

Популярне за тиждень

Популярне