Як Регіні Тодоренко вдалося приборкати ловеласа Влада Топалова: вроджена одеська спритність і жіноча хитрість

Стосунки між Регіною Тодоренко і Владом Топаловим започаткувалися наприкінці 2017 року. Вони разом вели тревел-шоу "Орел і решка" і влітку 2018-го оголосили про заручини, а восени розписалися у вузькому колі. Чим полонила одеситка московського ловеласа?

Невдовзі після весілля родина поповнилася первістком Мишком. А наступного року молодята зіграли справжнє гучне весілля на теренах Італії, яке влетіло їм у 7 млн.руб. Не можна сказати, що подружнє життя виявилося безхмарним. Вони частенько сварилися. Іноді навіть доходило до наміру розлучитися. Та мудра Тодоренко вчасно згладжувала гострі кути.

Регіна Тодоренко і Влад Топалов мали два весілля – до народження первістка і після

Ще одним тяжким випробуванням стало народження дитини. Попервах Влад прокидався вночі, коли Майкл плакав, і міняв йому підгузки. Та згодом не витримав і перебрався спати до іншої кімнати. Згодом навчився суміщати роботу і сім’ю, перетворившись на чудового татуся.

Хейт і домашні пологи

Те, що Регіна і Влад із різних країн, теж зіграло негативну роль. Спочатку Тодоренко зазнала хейтерських атак за свої необережні висловлювання, що жертва домашнього насилля сама провокує бузувіра. Тоді чоловік захищав дружину, як міг. Потім одеситка зазнала страждань, бо більшість колишніх українських друзів засудили її перебування у москві.

Другого сина Тодоренко і Топалов не показують, позуючи виключно з Майклом

А тут ще й колишній учасник гурту “Смеш” серйозно захворів. Операція тривала 9 годин, і було невідомо, з яким результатом закінчиться. Та врешті все владналося. Регіна завагітніла вдруге. Народжувати дитину вирішила вдома в басейні, а майбутній татусь підтримував її за плечі й сам перерізав пуповину. У пари з’явився синочок Мирослав.

Останнім часом Топалов захопився блокчейном. Задля цього навіть вирішив здобути фінансову освіту. Чи досягне успіху, як на музичному терені, покаже час. Якось Регіна скаржилася, що на операціях з кріптою чоловік втратив 3 мільйони. Можливо, тепер буде більш обачним.

Поділитися статтею

Зараз читають

Камалія з чоловіком і дітьми

Камалія приголомшила публіку, озвучивши кількість гуртків, які відвідують її дочки: завантажили по повній

Діти співачки Камалії Арабелла і Мірабелла розвиваються в самих різних напрямках.
Олександр Положинський

Співак Олександр Положинський вирішив підписати контракт на проходження військової служби

Нещодавно на своїй сторінці в інстаграмі співак Олександр Положинський розмістив пост і фотографію. Він написав, що 15 лютого 2022 року підписав контракт на проходження військової служби у резерві ЗСУ.
Золоте яйце

Лисиця і коза. Золоте яйце. повчальні історії

Той, хто хоче більшого, втрачає все.
Леонтьєв в молодості

Є що згадати: як пустотливий Леонтьєв отжигал на гастролях в дев’яностих

Зоряний фотограф Роман Родін, який в дев'яностих і нульових гастролював з популярними зірками по всіх континентах, зібрав немаленьких архів їх фото.

Популярне за тиждень

Популярне