73-річний Валерій Леонтьєв заговорив про батьківство: які вимоги висуває співак до сурогатної матері

До срібного весілля, яке цьогоріч буде відзначати Валерій Леонтьєв з Людмилою Ісакович, співак-легенда вирішив зробити дружині незвичайний подарунок – їхню першу дитинку.

Звісно, народити самотужки 70-річна жінка вже не здатна, але якщо долучити до цієї справи сурогатну матір, то все вийде найкращим чином. 25 років тому подружжя не потурбувалося про продовження роду, а нині замислилося – хто ж успадкує все нажите добро, то й вирішило вдатися до неординарної оборудки.

Раніше Валерій Леонтьєв любив перехилити чарчину у веселій компанії

Були часи, коли Люся висловлювалася категорично проти дитячого сміху в оселі і воліла милуватися малечею на чужих балконах, а не на власному. Та зараз, напевно, замислилася: хто ж подасть склянку води на старості років, і дозволила зірковому чоловіку втілити в життя ідею з сурматеринством.

Валерій Леонтьєв із Людмилою Ісакович підбирають сурогатну матір

Разом взялися до вивчення анкет претенденток виконати цю важливу місію. На думку дружини Казанови, жінка повинна мати гарні гени і хорошу родовідну. Раніше єдиним дитям, про яке піклувалася Ісакович, був сам Валерій Якович. Вона не спускала з нього очей, не дозволяючи перехилити зайву чарку.

Леонтьєв переніс чимало операцій, в тому числі на очах й колінах, тому дружина хоче, аби він якомога довше почувався здоровим. Раніше співак полюбляв повеселитися у компаніях, добряче випити, пожартувати, але зараз, коли розміняв 8-ий десяток, прийшов час в усьому себе обмежувати.

Тепер у Людмили додасться турбот – доглядати не лише за народним артистом, але й за сином чи донькою. А успадковувати дитинчаті буде що. За довгі роки сценічного життя Леонтьєв встиг накопичити чималу суму грошей і придбати кілька об’єктів нерухомості, зокрема, в Маямі та Іспанії. У Валерія Яковича немає хіба що яхти, але останнім часом він все частіше замислюється про придбання плавзасобу.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

Молитви і притчі про довіру і розумінні людей і Господа. Читайте з вірою в...

Батько, в моєму серці багато планів, але я молюся, щоб Твоя мета затріумфувала. Нехай Твоя воля виповниться в моєму житті.
Рецепт хрустких малосольних огірків

Нічого зайвого: рецепт хрустких малосольних огірків

Приготувати хрусткі малосольні огірки за цим рецептом не складе труднощів. Зважувати нічого не потрібно. Склали овочі, зелень в банку, додали одну столову ложку солі, залили окропом і готово.
Оля Полякова з донькою

“Вона ще вам покаже”: Оля Полякова відповіла на критику на адресу її дочки після...

24 липня відбувся перший концерт дочки Олі Полякової Маші. 16-річна дівчина співає в панк-рок групі "Шви".
Дмитро Комаров в Андах

(Підбірка фото) Дмитро Комаров в Андах – Еквадор: барвисті та незабутні кадри

Деяким речам і як ставитись один до одного у звичайних представників гірських Анд можна лише повчитися.

Популярне за тиждень

Популярне