49-річна Наташа Корольова рвонула на Різдво до Маямі: чи знайдуть із мамою спільну мову через зятя

Війна в Україні розділила чимало сімей. Не стала виключенням і родина Поривай. І хоча мама Люда мешкає в Маямі, а її донька Наташа Корольова – в росії, все одно українські події відбилися на долях рідних людей.

Заслужена артистка України Людмила Поривай більшу частину життя провела в Києві. Навіть тепер, коли перебралася в теплі заокеанські краї, всім серцем переживає за Україну і родичів, які там залишилися. Старша донька Руся теж живе з родиною в Америці, тож із нею непорозумінь не виникає.

Родина Поривай зібралася разом за родинним столом

А от молодша Наташа з юного віку робить кар’єру в москві, і всотала в себе росіянський дух із надлишком. Навіть ладна свого чоловіка Тарзана відправити у мобілізацію, щоб убивав українців за примарні імперські ідеї.

З усім тим Різдво творить дива. І мама з донею відкинули політичні уподобання, і в цей чарівний день об’єдналися і зустріли свято разом. До Америки Корольова поїхала сама, а чоловіка-стриптизера і сина Архипа, одруженого на стриптизерці, залишила вдома.

Мама Люся з донькою Наташею Корольової ще ті артистки

За святковим різдвяним столом зібралася вся родина – мама Люся, Руся з чоловіком і донькою і, звісно, московська гостя. Як поставляться до подібної витівки московські колеги співачки, можна тільки уявити. Он у Меладзе за гасло “Героям слава!” погрожують забрати громадянство і в дружини Альбіни Джанабаєвої заразом.

Наташа пригадала, як прабабуся попри радянські заборони, розповідала онучці про Різдво. Вона просто обожнює це свято і звикла відзначати його всією родиною. Тому і приїхала до матусі і сестри, щоб зустріти першу різдвяну зірку. Звісно, у Маямі ані снігу, ані морозу не буває. Та родинне тепло залишилося, як у давні часи. Але різдвяні сімейні традиції залишилися, і їх нікому не під силу розірвати.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль в містичну ніч виглядала дуже старою

Стара сива баба: Тіна Кароль вийшла на “Танці з зірками” в несподіваному вбранні,...

Цієї неділі "Танці з зірками" присвячені містичній ночі Всіх Святих, традиція яких прийшла із заходу.
Тіна Кароль - співачка, яка любить стиль і розкіш

Дан і Тіна зустрінуться завтра у прямому ефірі: Балан може виступати на “Танцях...

Всі глядачі чекали на появу Дана на шоу "Танці з зірками".
Кіт врятував дитину

Кіт врятував дитину від падіння зі сходів (Відео)

Домашній кіт не просто сидів на кріслі. Він уважно спостерігав за дитиною.
Салат-закуска з помідор

(Відео) Рецепт приголомшливого салату-закуски. Так ніхто не готує

Є рецепт який змусить вас по іншому подивитися на приготування салатів з помідорів.

Популярне за тиждень

Популярне