Токсичні дружини: Віктор Павлік, Дзідзьо, Андрій Джеджула та інші зірки, які пережили скандальні розлучення

За життям знаменитостей спостерігають мільйони прихильників, тому після розлучення їм не вдається пережити це "в тиші". Тим більше, якщо це розлучення було скандальним.

Герої нашої сьогоднішньої статті довгий час були предметом №1 для обговорення в Мережі та у пресі, але не через свої успіхи, а через скандальне розлучення.

Віктор Павлік

Лариса Созаєва і Віктор Павлік
Лариса Созаєва і Віктор Павлік

Віктор Павлік зі своєю третьою дружиною Лорою Созаєвою прожив у шлюбі 25 років. Втім, у 2019 році стало відомо, що артист подав на розлучення і вже готується до одруження з молодшою на 29 років дівчиною Катею Репяховою.

Лора Созаєва, як ображена жінка, розказала на публіку всі ненайкращі подробиці життя з Павліком. Так, за словами Лори, артист зловживав алкоголем і неодноразово їй зраджував. Крім того, жінка публічну ображала коханку свого чоловіка.

Дзідзьо і Славія

Славія розлучилася з Дзідзьо, щоб стати співачкою
Славія і Дзідзьо

Дзідзьо і Ярослава Хома розлучилися після 20 років шлюбу. Артист не коментував розбрат з дружиною, а ось сама Ярослава мовчати не стала. Жінка заявила, що Дзідзьо не давав їй розвиватися, як співачці і навіть був проти народження дитини. після розлучення Ярослава взяла псевдонім Славія і на зло Дзідзьо почала будувати співочу кар’єру.

Андрій Джеджула

Андрій Джеджула і Юлія Леус

Андрій Джеджула розлучився зі своєю другою дружиною Юлією Леус, коли вона була вагітною його дитиною. Юлія не стала мовчати і в інтерв’ю розповіла про те, як чоловік бив її і знущався над нею. Після народження дитини, Джеджула не бере жодної участі в її вихованні, принаймні так стверджує Юлія.

Володимир Дантес

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес розлучились навесні цього року
Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва оголосили про розлучення в березні 2022 року. Подружжя хотіли розійтись без зайвого шуму в пресі, але так не вийшло. Коли стали відомі подробиці розбрату Вови і Наді, про це почав гудіти весь інтернет. Справа в тому, що Дорофєєва зрадила Дантесу з другом сім’ї Михайлом Кацуріним. Таким чином Надя не лише зрадила чоловіку, а і увела чоловіка у власної подруги.

Поділитися статтею

Зараз читають

Помилки при фарбуванні волосся

Популярні помилки при домашньому фарбуванні волосся і як їх уникнути: поради перукарів

Весна - час загостреного бажання змін і цікавих нововведень в своєму зовнішньому вигляді. Саме тому багато жінок навесні вирішуються на зміну кольору волосся.
Тіна Кароль

Від Тані до Тіни: як змінювалася Тіна Кароль за роки кар’єри і чому офіційно...

Тіна Кароль - справжній феномен української естради. Багатогранна зірка вже 15 років виступає на сцені. Подивіться, як змінилася співачка.
Валерія і Філіп Кіркоров

Роки йдуть, а Валерія все молодше і молодше – констатує Філіп Кіркоров: архівне відео...

Філіп Кіркоров недавно на своїй сторінці в інстаграм розмістив архівне відео, на якому Валерія із захопленням грає в "резиночки".
Мамалига

(Відео) Покрокова інструкція приготування мамалиги. Смачно, апетитно і корисно!

Подивіться додається відео і коректний приготування мамалиги.

Популярне за тиждень

Популярне