Подружнє життя мов під копірку: у Вакарчука й Горбунова діти з’явилися не в першому, а в другому шлюбі

Святослав Вакарчук і Юрій Горбунов досягли чималих висот у шоубізі. Пісні Вакарчука в гурті "Океан Ельзи" і шоу "Танці з зірками", де незмінним ведучим є Горбунов, обожнюють мільйони українців. Якщо зануритися в деталі особистого життя знаменитостей, то в обох виявляється чимало схожих закономірностей.

Перший шлюб і різниця у віці

Перша дружина Юрія була старша за нього на 10 років і вже мала доньку. Вона покинула чоловіка і подалася за Горбуновим до Києва, хоча попервах він не дуже багато заробляв, і родині було сутужно виживати. З балериною ведучий прожив 20 років, виростив падчерку, але власних дітей не нажив.

Святослав Вакарчук з мамою двох своїх дітей Євгенією Яцутою

Святослав теж два десятиліття життя віддав Лялі Фонарьовій, яка народилася на 2 роки раніше за коханого чоловіка, і її доньці Діані. Але спільної малечі у них не було. Заради музиканта Ляля покинула бізнесмена, який обожнював її і дитину.

Службовий роман

Коли названі доньки виросли і випурхнули з родинного гніздечка, там стало настільки порожньо, що обоє чоловіків стали роззиратися довкола. Горбунов став учащати за колегою Катею Осадчею, яка навпаки молодша за ведучого на 13 років. Спочатку блондинка дивилася “крізь нього” і лише віталася. Та коли стали разом працювати над шоу “Голос.Діти”, Юра зголосився підвозити Катерину додому. Потім зайшов на чайок. І відтоді все закрутилося.

Юрій Горбунов з Катею Осадчою і двома синами

З продюсеркою Євгенією Яцутою, яка на 7 років молодша за нього, співак познайомився під час спільної роботи над кліпом. Невдовзі вони стали жити разом.

Діти

Юрій став батьком двічі. Хлопчиків Катя народила, коли Горбунову було 47 і 51 рік. Малюків назвали Іванком і Данилом. У Каті є ще старший син Ілля від першого шлюбу.

Коли Вакарчуку було 47 років, Женя народила йому первістка, хоча для жінки це вже друга дитина. А рівно за рік, у червні 2022-го, в Іванка з’явилася ще й сестричка Соломія.

Поділитися статтею

Зараз читають

Так по вірі вам буде!

Молитви, що направляють на шлях істинний. Моліться з вірою

Господь, що б я не робив сьогодні, ваш люблячий погляд звернений на мене, і ви обіцяли направляти мене.
Рецепт домашніх пряників

Копійчаний рецепт домашніх пряників до чаю: ціла гора з простих інгредієнтів

Домашніх пряників вистачить на цілий тиждень. Оскільки виходить більше 1 кг. Готуйте обов'язково. А ще вони довго зберігаються, так як у рецепті немає яєць.
Святослав Вакарчук

У Мережі показали нову пасію Вакарчука, через яку він розлучився з дружиною після 20-ти...

в червні 2021 року музикант і політик Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною Лялею Фонарьовою. Причину розставання він не назвав.
Алла Пугачова

Алла Пугачова в новій перуці здивувала схожістю з Христиною Орбакайте: Галкін може переплутати

Легендарна співачка Алла Пугачова змінила зачіску і здивувала схожістю зі своєю дочкою Христиною Орбакайте.

Популярне за тиждень

Лідію Федосєєву-Шукшину донька здала в будинок для літніх людей: саме там...

84-річна Лідія Федосєєва-Шукшина 5 років тому ще думала про заміжжя, стаючи на весільний рушник із Барі Алібасовим, а нині на неї чекає зовсім невесела подорож до пансіонату для літніх людей. У жінки є три доньки. Подібне рішення позбутися мами спало на думку найменшій з них.

Популярне