Як виглядали Артем Пивоваров, Слава Дьомін, Alekseev у дитинстві: позували з баянами й мікрофонами

Дитячі спогади вряди-годи накочують на кожного. От і знамениті чоловіки виклали в мережу дитячі світлини й поділилися не завжди райдужним пережитим в юні роки.

Артем Пивоваров

Музикант став писати власні пісні з 12-річного віку. Спочатку продавав їх виконавцям, а коли накопичилася певна сума грошей, вирішив, що настав час долучитися до сцени самому. Дитинство знаменитості минуло в оточенні двох жінок. Мама працювала медсестрою, а бабуся перебувала на пенсії і няньчила онука.

Артем Пивоваров планував стати медиком

Звісно, за таких умов грошей родині не вистачало. Жінки вважали, що Артем має стати медиком. Він і справді закінчив медичний коледж, і навіть трішки попрацював у лікарні. Та потяг до музики згодом переважив.

Слава Дьомін

Дитинство ведучий згадувати не любить, адже в юні роки часто зазнавав аб’юзу. Мама працювала в органах правопорядку й була дуже суворою. Хлопчика карали фізично за будь-яку провину. Від такого життя Слава в 13 років утік з дому. Звісно, його знайшли і покарали.

Мама дуже суворо виховувала Славу Дьоміна

Нині Дьомін втямив, що таким чином мама намагалася прищепити йому повагу до себе, але викликала виключно страх. Підіймати руку на слабкого, який не здатен відповісти належним чином, ознака слабкості, а не сили, вважає шоумен. З дитиною треба розмовляти, а не шмагати ременем чи шлангом від пральки. Нині, коли чоловік міцно став на ноги, матір подала до суду, вимагаючи аліментів на її утримання.

ALEKSEEV

Микита Алєксєєв у дитинстві не мріяв співати. Волів грати в теніс. Але перші спроби в музичній царині все ж робив. Усміхненого підлітка можна побачити з мікрофоном у руках.

Перші гроші Микита Алєксєєв заробив співами

За свої виступи Микита навіть отримував винагороду від наставника. Костянтин Пона акомпанував юному таланту на синтезаторі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чоловік збрив бороду

Схожий на молодого хлопця: 40-річний чоловік збрив густу бороду, з якою він ходив 10...

40-річний чоловік збрив бороду і моментально помолодшав. Дружина спочатку не впізнала чоловіка.
Ви будете жити краще сьогодні і вдома, і на роботі, якщо вступите в партнерство

Цього знака Зодіаку, сьогодні співробітництво і командні зусилля приведуть до успіху

Часом важко спілкуватися з іншими, особливо коли ви не можете зробити це особисто, але ваша емоційна мудрість добре вам допомагає.
Наталія Юннікова в серіалі  "Мухтар"

Померлі актриси, які не дожили до 40 років: вони пішли на зорі слави

Життя — сувора і непередбачувана річ. Воно часто підносити трагічні сюрпризи молодим і талановитим людям, у яких все тільки починалося. Давайте згадаємо красунь-актрис, які загинули на зорі своєї слави.
Вимушені переселенці

Доплати до пенсії у травні 2022 року: хто їх отримає і яку допомогу можна...

Що змінилося у питанні виплати пенсій та доплат до них у травні 2022 року? Адже після 24.02.2022 року стільки подій сталося в Україні, як це вплинуло на пенсії?

Популярне за тиждень

Як нині виглядає кумир молоді 90-их років EL Кравчук: пережив найбільшу...

Життя EL Кравчука після 22 лютого 2022 року кардинально змінилося не лише через початок війни. Ситуація ускладнилася тим, що тато пішов у засвіти, попросивши перед смертю поховати його у рідному селі Пилиповичі, яке на той час перебувало під окупацією.

Популярне