Вважали себе чайлдфрі, але дві з трьох вже народили: Ольга Навроцька, Онука, Василіса Фролова

Рух чайлдфрі останнім часом набуває обертів. Молодь принципово відмовляється продовжувати рід, а живе виключно для себе. Та деякі знаменитості, переконані дітоненависниці, раптом відчувши під серцем живий порух, миттю перетворюються на турботливих матусь.

Ольга Навроцька

Відома дизайнерка переконує, що вона childfree. Жінці минуло 49 років і навряд чи вона вже колись стане мамою. Дивно, адже міцне чоловіче плече, на яке можна спертися будь-якої миті, в Ольги присутнє. З Олегом Михайлютою з ТНМК вони вже 14 років разом.

Ольга Навроцька – справжня childfree

Пара не лише не планує дітей, а навіть не оформлює стосунки офіційно. Колись Фагот прохопився, що Навроцька не може мати дітей через певні проблеми зі здоров’ям. Та сама модельєрка запевняє, що ніколи й не збиралася народжувати, бо чайлдфрі.

Onuka

Ната Жижченко з чоловіком Євгеном Філатовим віднесли себе до чайлдфрі і не збиралися возитися з памперсами та пелюшками. Про те, що не буде народжувати, співачка навіть батькам розповіла.

Ната Жижченко, попри чайлдфрі, народила дитину

Та у 35 років зірка раптом завагітніла, і про всі переконання вмить було забуто. Євген тут же зізнався, що підтримував дружину, аби уникнути конфліктів, а насправді він давно мріяв про власну дитину. У 2020-му на світ з’явився їхній первісток. Відчувши щастя материнства, Онука визнала, що не проти мати ще одну дитинку.

Василіса Фролова

До 43 років Вася була сhildfree і не страждала через те. Жила, як хотіла, і займалася тим, що цікаво. Зі своїм хлопцем ведуча прожила 11 років і жодного разу й натяку на вагітність не відчула.

Дмитра вона знала дуже давно, але він був одружений. А коли з’ясувалося, що чоловік розлучився, Василіса попросила його допомогти перевезти речі на нову квартиру. Ось так усе й закрутилося. Нове житло, новий чоловік і нові враження – в колишньої моделі раптом прокинувся материнський інстинкт. На диво, знаменитість завагітніла після першої ж ночі, проведеної на новому місці і тепер є щасливою мамою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №09-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність?...

Візьміть і зваріть собі філіжанку ароматної кави або запашного чаю і зайдіть на сайт 1 Хвилина. Потім у рубрику тести та спробуйте вирішити головоломку зі сірниками
Потап і Мішель

Потап показав свою кращу дівчину: вміє ж він вибрати співачку для своїх неперевершених кліпів!...

Так нещодавно Потап розмістив на своїй сторінці в інстаграм відео на якому чудова співачка виконує прекрасну пісню.
Ольга Фреймут

Ольга Фреймут назвала крадіями всіх, хто забирає з готелю тапочки і шампуні: черговий урок...

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут з точки зору етикету назвала крадіями всіх, хто забирає з готелів з собою тапочки, косметику та інші речі.
Євген Кошовий

Лисий Євген Кошовий став жертвою інтернет-шахраїв – його ім’я використовують аферисти

Художній керівник студії "Квартал 95 " Євген Кошовий змушений був безпосередньо звернутися до підписчиків, так як його ім'ям і популярністю користуються інтернет-шахраї, виманюючи гроші у довірливих людей.

Популярне за тиждень

Популярне