Як виглядає Тіна Кароль без перуки: співачка багато років не виходить на публіку без накладного волосся

Українська співачка Тіна Кароль завжди виходить на сцену з пишними та густими локонами. Та насправді, густа та пишна шевелюра не є її справжнім волоссям.

Зачіска Тіни Кароль є однією з основних складових її сценічного образу. Найчастіше Тіна з’являється на публіці з розпущеним волоссям, яке вона акуратно вкладає за вухо. Та в Мережі вже давно підозрюють, що співачка користується перукою. Її зачіска залишається бездоганною навіть після декількох годин на сцені і це викликає певні питання.

Так, якщо придивитися до волосся співачки з різних ракурсів помітно, що вона дійсно носить накладку на волоссі. Ця перука виглядає настільки натурально, що її практично неможливо відрізнити від справжнього волосся. Крім того, вона кріпиться за спеціальною технологією, що додає зачісці натуральності. Так, перука прикріпляється в сантиметрі від натурального волосся Тіни і виглядає, як продовження її волосся.

Тіна Кароль все життя носить перуки
Тіна Кароль все життя носить перуки

Звісно, в звичайному житті Тіна Кароль не носить перуку. На домашніх знімках, які співачка дуже рідко публікує у Мережу, можна помітити, що справжнє волосся Тіни досить тонке і рідке.

Як виглядає справжнє волосся Тіни Кароль
Як виглядає справжнє волосся Тіни Кар

Цікаво, що у звичайному житті Тіна Кароль майже ніколи не розпускає волосся, а закладає його у пучок, або в хвіст. Схоже, співачка не дуже любить своє натуральне розпущене волосся.

Варто відзначити, що багато українських та світових зірок також носять перуки. Така практика популярна через те, що постійні укладки, які робляться гарячими плойками, та дія засобів фіксації дуже псують волосся. Оскільки артисти дуже часто мають робити професійну зачіску, їхнє волосся приречене бути сухим та ламким. Щоб зберегти здоров’я та гарний вигляд волосся, зірки все частіше користуються перуками.

Так, довговолоса красуня Ольга Полякова майже завжди виходить на сцену у перуці. А легендарна співачка Алла Пугачова перуками прикриває своє рідке і тонке волосся.

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.