Як Заворотнюк буде виглядати в старості? Зовсім не та красуня, яка є зараз

Анастасія Заворотнюк вже більше року не з'являється на публіці. Всьому виною її онкологія, яка з'явилася після штучного запліднення.

Спочатку ходили чутки, що “Моя прекрасна няня ” лікується в Росії, потім говорили, що вона проходить курс лікування в США – саме в тій клініці, де перед смертю проходила експериментальне лікування її колега по цеху Жанна Фріске. Зараз інсайдерські джерела, наближені до Заворотнюк стверджують – артистка поправилася. Зараз вона перебуває вдома, і вже зовсім скоро готова буде вийти на публіку.

Однак це теж тільки припущення і чутки. Ми припустили що буде, якщо лікування артистки затягнеться, і вона не буде з’являтися на екранах телевізорів до своєї старості. Хотіли б дізнатися, що буде з Заворотнюк через 20 років?

Анастасія Заворотнюк в старості

Фотоексперімент показав, що він красуні залишаться тільки зморшки і сиве волосся. Однак скільки б років не було Анастасії Заворотнюк, вона все одно буде вражати своєю шикарною посмішкою і очима тієї милої і безтурботним няні Віки.

Анастасія Заворотнюк в старості

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.