Молода дружина Віктора Павлика показала, як виглядала в дитинстві: була гидким каченям

Author name 2 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Віктор Павлик одружився в четвертий раз на молодій дівчині
Віктор Павлик одружився в четвертий раз на молодій дівчині

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала дитяче фото.

Не так давно Віктор Павлик здивував фанатів звісткою про те, що вже три роки як розлучений з дружиною. Як виявилося, артист весь цей час зустрічався з з 25-річною Катериною Репяховой, з якою він разом працював. Різниця у віці між закоханими становить 29 років, але це не завадило Павлику і Репяховій укласти шлюб. Втім, молодята так і не відіграли весілля. Спочатку торжество перенесли через карантин, а вдруге – через смерть молодшого сина Павлика.

Репяхова стала четвортой дружиною Віктора Павлика
Репяхова стала четвортой дружиною Віктора Павлика

Звичайно, четвертий шлюб Павлика з молоденькою дівчиною став приводом для обговорення в ЗМІ, а Катя Репяхова, про яку ніхто раніше не чув, стала медійної персоною. Тепер Інстаграм дівчини налічує понад 50 тисяч підписників і Катя із задоволенням ділиться своїм життям зі своїми шанувальниками. Так, Репяхова опублікувала своє дитяче фото, де вона зображена поряд з мамою.

Під фотографією дівчина привітала маму з днем народження. «Мені так пощастило народитися саме твоєї донькою», – відверто написала Катя. Підписники дівчини приєдналися до привітання і відзначили, що у мами чудова дочка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею