Велелюбний Євген Стичкін чекає 5-у дитину, його мати переживає – цю ораву же прогодувати треба

Нещодавно журналісти поспілкувалися з відомою актрисою і танцівницею Радянського Союзу Ксенією Рябінкіною, добре знайомої нам по ролі Царівни Лебедя в «Казці про царя Салтана». Крім власних творчих заслуг, артистка може похвалитися не менш успішним в акторській майстерності сином Євгеном Стичкіним. Про те, як живе на пенсії сама Ксенія і як справи в сім'ї Жені та вийшло інтерв'ю.

Бесіда з інтерв’юером була приурочена до 75-річчя самої Рябінкіної – ювілей відзначали скромно, не порушуючи епідеміологічних вимог. Артистка поділилася, що святкування пройшло на дачі, приїхали син з дружиною Ольгою Сутуловою. Вона, до речі, теж актриса.

Ксенія Рябинкина раніше і тепер

Ксенії захотілося поділитися з журналістами радісною новиною – на підході очікується онук чи внучка. У Сутулової це буде перший малюк, а для самого Жені – вже п’ятий. Поповнення приносить багато приємних клопотів вже багаторазової бабусі, хоча відчувається, як вперше.

Євген Стичкін в театрі

Жінка тільки раповіла, що Євген, як хороший батько, підтримує 4-х дітей від першої дружини і її саму і матеріально, і займається вихованням. 50% його доходів іде до колишньої сім’ї.

Ольга Сутулова (зліва) забрала Стичкіна з сім’ї, 4-х дітей не пошкодувала

Також Рябінкіна згадала зі світлим смутком чоловіка Олексія. Стичкіну-старшого вже більше 20 років немає в живих, а вдова все ще згадує молоді роки з теплотою. Тоді талановита дівчина на зорі слави вийшла заміж за чарівного перекладача-синхроніста. Тепер заміщає відсутність коханого проведеним часом в колі сім’ї.

Хвалилася онуками – всі діти Євгенія в певній мірі артистичні й талановиті по-своєму. Двадцятирічний Олексій, наприклад, вибрав для себе кар’єру музиканта ще на два роки, а внучка Олександра всього в 16 – учасниця і переможниця міжнародних фортепіанних змагань. З усіма невістками, як каже сама Ксенія, у неї стосунки хороші.

Стичкін з донькою Олександрою

Ще актриса розповіла про те, що навіть на пенсії про неї не забувають режисери, запрошують на невеликі ролі – наприклад, зовсім недавно вона літала в Калінінград на тиждень в серіал Ігоря Волошина. Російської артисткою цікавляться і зарубіжні кінематографісти – великий проект британця Рейфа Файнса став вишенькою в кар’єрі жінки. Далі Ксенія з журналістами згадувала молодість і життєві вибори – як мало не залишилася викладачем в Великому театрі, про перших ролях, і головне – про найяскравішою партії, Царівну Лебідь. За появу в «Казці про царя Салтана» Ксенія вдячна дочки Олександра Птушко, режисера тієї картини – саме вона помітила Рябінкіна і покликала на проби.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.