9-річна Поля, дочка Даші Трегубової, читає монолог Гамлета українською мовою

Популярна актриса і ведуча Даша Трегубова тепер живе сама з 9-річною дочкою і активно займається її розвитком. Подивіться, які успіхи робимо дівчинка.

Вихованням Поліни займається і її батько-бізнесмен, ім’я якого вона не афішує. З чоловіком Даша розлучилася без скандалів і він часто бачиться з дочкою.

Даша Трегубова

З 2017 року по весну 2020 року вона підтримувала зв’язок з художником-постановником Сергієм Данилюком, але вони розлучилися через нерозуміння.

Даша часто ділиться фото дочки в різних ситуаціях.

Даша Трегубова з донькою

А зараз дівчинка проникливо читає монолог Гамлета на українському (в перекладі Володимира Туленков). Ясно видно. що росте справжня актриса і у неї велике майбутнє.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCDPI2G-D-Q6%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

 

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.