Катя Осадча показала дорослого сина Іллю від першого шлюбу: рідкісні фото щасливої мами

Незмінна ведуча телешоу «Світське життя» Катя Осадча показала дорослого сина від першого шлюбу. Іллі вчора виповнилося 18, з чим його зворушливо привітала знаменита мама.

До заміжжя за шоуменом Юрієм Горбуновим героїня статті була дружиною бізнесмена і народного депутата Олега Поліщука. У 2002-му у пари народився хлопчик, а через два роки після цього подружжя розлучилося. Причиною цього стали різниця у віці і як наслідок різні інтереси.

Як розповідала в інтерв’ю для «Каравану історій» сама Катерина, чоловік любив посидіти вдома, в той час як вона завжди мріяла про запаморочливу кар’єру і вільне життя. В результаті їм так і не вдалося знайти баланс між роботою і сім’єю.

Весілля Каті Осадчої і Олега Поліщука

Останнім часом відносини Осадчої і Поліщука були занадто напруженими, тому зараз вони майже не спілкуються. Рідкісні зустрічі трапляються тільки заради спільної дитини, адже більшою мірою його вихованням займався батько.

Катя Осадча з сином Іллею від першого шлюбу

У день народження Іллі теледіва опублікувала в Instagram спільне фото з синами, помітивши, що іменинник просить не виставляти його знімки. Але на цей раз вдалося зробити виняток, адже він зображений зі спини.

Фото з Instagram Каті Осадчої з її синами

Ось як Катя звернулася до старшого спадкоємця:

«Мені важко віриться, що час пролетів так швидко і тепер, коли ми разом подорожуємо, не всі одразу розуміють, які наші родинні зв’язки. Я неймовірно пишаюсь, що Ілля виріс таким цілеспрямованим, розумним, відповідальним, добрим, співчутливим і чуйним. Ілля, 18 — це перший крок у доросле життя, але я завжди поруч і я дуже тебе люблю».

Катя Осадча показала Юрія Горбунова і синів на одному фото

Варто сказати, що у Юрія Горбунова хороші відносини з сином дружини від першого шлюбу, тому він частенько приїжджає в їх з мамою дім на цілі тижні.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.