Потап показав, як Настя Каменських гризе нігті: шкідливі звички є у всіх

Чоловік Насті Каменських Олексій Потапенко опублікував фото з дружиною, яке її навряд чи порадує. Адже там вона займається не дуже пристойною справою.

“Леді ногтегриз “, – так Потап ласкаво назвав свою дружину в публікації. Але, їй, мабуть, цей гумор сподобався, так як на пост вона поставила лайк.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFr_G-zh-IA%2F&is_from_rle

Нагадаємо, Настя і Потап разом вже кілька років. Офіційно вони уклали шлюб навесні 2019 року. Весілля ніде не анонсували, але зірки, які були на неї запрошені, не змогли приховувати свого щастя, і всім через Інстаграм розповіли про урочисту подію в житті Олексія і Насті.

Однак виступати разом вони перестали. Дует “Потапа і Насті ” розпався ще в 2017. Тоді Настя створила власний бренд NK, а Потап став більш глобально займатися продюсерською діяльністю. Його творчий колектив “Мозги” зараз знаходиться на вершині популярності, як і сам український репер Олексій Потапенко.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.