Вєрка Сердючка з мамою несподівано змінили імідж: більше ніяких спідниць і суконь

Author name 30 Вересня 2020 в 16:09

Поділитися статтею

Сердючка з мамою вирішили змінити імідж
Сердючка з мамою вирішили змінити імідж

Вєрка Сердючка в своєму Інстаграмі опублікувала нове фото зі своєю мамою, де постала в несподіваному образі.

Український музикант Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка, місяць тому презентував перший за 12 років міні-альбом. Нагадаємо, що в 2018 році Данилко офіційно заявив, що йде зі сцени і анонсував останній виступ в образі Вєрки Сердючки. Схоже, артист через 2 роки змінив свою позицію і після тривалої паузи знову готовий продовжувати свою кар’єру.

Вєрка Сердючка вирішила продовжити кар'єру
Вєрка Сердючка вирішила продовжити кар’єру

Вєрка Сердючка має свій мікроблог в Інстаграмі, але радує шанувальників новими фотографіями не часто. Після довгого мовчання Сердючка опублікувала нове фото і викликала фурор. На знімку Вєрка позувала разом зі своєю мамою в незвичному для себе одязі – спортивному костюмі. При цьому основний аксесуар – зірка на голові була на місці, а на ногах замість спортивного взуття красувалися туфлі, що робило образ ще більш комічним. Мама Сердючки була одягнена в такий же костюм, а в якості взуття вона вибрала балетки. Зірки позують на тлі цифри “1 “, натякаючи на популярність серед українців.

Шанувальники Сердючки були в захваті від свіжої фотографії та буквально засипали артистів компліментами. «Зірка – вона і в спортивному костюмі зірка!», «Які модні, а мати то взагалі», «Прекрасно все – від туфель до зірки!», Прокоментували підписники.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею