Андрій Данилко в дитинстві заїкався. Які ще проблеми докучали автору образа Вєрки Сердючки?

Зазвичай зірки розповідають про себе подробиці, які формують позитивний образ. Але Андрій Данилко не побоявся поговорити про власні недоліки.

Публіка останнім часом бачить виступи Вєрки Сердючки не так часто, як хотілося б. Та й нових хітів у 49-річного Андрія Данилка, що перевтілюється на сцені в трішки божевільну жіночку з зіркою на голові, практично немає.

Артист пояснив цей спад гормональним збоєм. Мовляв, дуже багато гастролював, не мав можливості розслабитися і перепочити, тому і захворів. Прийшлося довго лікуватися. Андрій не міг дивитися на себе в дзеркало, настільки він змарнів. Доводилося змушувати себе щось робити через силу. А ночами не можна було склепити повік – сон не йшов. Було одне бажання – покинути все і бігти світ заочі.

Андрей Данилко теперь
Андрій Данилко заїкався в дитинстві

Слухаючи пісні Юрія Шатунова, Данилко дивувався: як співаку вдавалося переживати такі колосальні навантаження і не зламатися? Нині Вєрка Сердючка потрохи оговтується і повертається до своїх шанувальників.

Хто довів зірку до заїкання?

Спілкуючись в рамках програми “Скажи Гордєєвій” з ведучою, Андрій пригадав своє дитинство. Виявляється, хлопчина не тільки мешкав у бараку і збирав скляні пляшки, щоб здати й отримати якісь копійки, але й заїкався.

Коли юнаку минуло 15 років, він вирішив позбутися цієї проблеми і звернувся до відомої полтавської ворожки. Жінка звичними для себе методами – литтям воску і катанням яйця – дійшла висновку, що пацієнта хтось сильно перелякав у дитинства. Цієї людини вже немає на світі, завірила чаклунка і допомогла Данилку заговорити нормально.

Набагато пізніше Андрій пригадав ці слова і втямив, що причиною його заїкання був рідний батько. Чоловік зловживав алкоголем, а вдома влаштовував скандали, сварячи дружину. Іноді в нападі люті міг підняти на жінку й руку. Хлопчик усе це бачив і дуже лякався. Цей сумний приклад сімейних стосунків призвів до того, що Данилко в дорослому житті не спромігся створити сім’ю.

Поділитися статтею

Зараз читають

Внучка Ротару показала недитячі пози на новому фото

Зовсім юна внучка Софії Ротару в міні платті показала пристрасть з коханим: цілувалися на...

Софія Євдокименко народилася в українській столиці 30 травня 2001 року. Їй по життю випав щасливий квиток - вона потрапила в сім'ю народної артистки України.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 11 січня для всіх знаків зодіаку. Дізнайтеся, що вам планують планети в...

Щоб навчитися донести своє повідомлення, потрібен час. Вам може бути складно сказати, що у вас на серці.
Карантин в Україні триває ще 2,5 місяці

Новий рік в медичних масках: в Україні десятий раз продовжили карантин, а також закрили...

Уряд прийняв рішення в черговий раз продовжити дію адаптивного карантину.
Лідія Таран та Ілона Гвоздьова

Як виглядає новонароджений син Ілони Гвоздьової і дочка-підліток Лідії Таран? (ФОТО)

Сьогодні вже давно стерлася та межа, при якій чоловіки повинні працювати і заробляти гроші, а жінки сидять вдома, виховують дітей і готують вечерю.

Популярне за тиждень

Як виглядає і чим займається титулована красуня Олександра Кучеренко: чекає чоловіка...

Відомий мандрівник Дмитро Комаров довго приховував стосунки з Олександрою Кучеренко, тож новина про одруження пари у 2019 році наробила чимало шереху. Та й після весілля "Міс Україна-2016" залишається у тіні свого зіркового чоловіка, хоча прихильникам програми "Світ навиворіт" хочеться дізнатися якомога більше про благовірну ведучого.

Популярне