Лілія Ребрик кардинально змінила відношення до чоловіка після 24 лютого: що переживає її шлюб з Андрієм Диким

Для кожного українця дата 24 лютого стала відправною точкою, змінивши життя на дві великі частини – до і після. Не оминула подібна участь і родину Лілії Ребрик. Ведуча зізналася, що відбулося відтоді в стосунках із чоловіком Андрієм Диким.

Загальне горе згуртувало зіркову родину, а відносини між чоловіком і жінкою стали ще міцнішими. Лілія з Андрієм і раніше особливо не сварилися і завжди приходили до консенсусу, а тепер стали турбуватися один про одного ще сильніше.

Ще з дитинства досягаючи високих результатів у спорті, Ребрик була певна, що вона сильна і може здолати все. Так коли розпочався жах війни, втямила, що як ніколи потребує підтримки і сильного чоловічого плеча. То Андрій став підлаштовуватися під потреби родини. Планує день так, щоб встигнути підвезти дружину в місто і ввечері забрати додому.

Страхіття сучасності

Вони мешкають у передмісті, розповіла білявка в подкасті “Олега Френди”, а дорога пролягає лісом. А в нинішніх умовах відключення світла шлях додому перетворюється на справжнісінький квест. Лілія гадала, що її ніщо не може злякати, але тепер їй по-справжньому страшно.

Щойно почалася війна, Ребрик із дітьми виїхала до Чернівців. Та згодом покликали на роботу, і вона повернулася до столиці. Весь час металася між двома містами, де залишила донечок. Жити без дітей здавалося найстрашнішим жахіттям.

Дівчатка хоч і маленькі, але теж усе бачать і розуміють. Старша Діана перестала відвідувати танці, хоча раніше робила це з превеликим задоволенням. Поліна страшенно сумує за рідним домом, почуваючись на новому місці доволі некомфортно.

Танці і в Ліліному житті зіграли чималу роль. Зі своїм майбутнім чоловіком Ребрик познайомилася, коли брала участь у шоу “Танці з зірками”. Обоє позбулися своїх половинок після того і стали однією сім’єю.

Поділитися статтею

Зараз читають

Пройдіть тест - перевірте зір

Відео тест для перевірки зору – дізнайтеся наскільки він у вас гарний

Пройдіть цей нескладний тест і дізнаєтеся яке у вас зір. Відео-тест в кінці статті.
Тіну Кароль запідозрили в пластиці

Тіну Кароль запідозрили в пластиці: співачка показала нове фото з великими і пухкими губами...

Відома українська співачка Тіна Кароль вразила публіку новими фото і викликала суперечку серед шанувальників. Користувачі Мережі запідозрили артистку в пластиці губ.
Потап і Настя чекають на дитину? Каменських натякнула на вагітність, коли не змогла застібнути косуху

Потап і Настя чекають на дитину? Каменських натякнула на вагітність, коли не змогла застібнути...

Останнім часом в Мережі ходять чутки, що Настя Каменських може бути вагітною. Співачка помітно округлилась і ховає форми за вільним одягом.
Ольга Горбачова

Як виглядають чоловік і діти співачки Ольги Горбачової? Дочки – повна копія зіркової мами...

39-річна співачка Ольга Горбачова є екс-солісткою групи "Арктика ", телеведучої, автором-сценаристом, а також не кидає ролі зразкової дружини і мами.

Популярне за тиждень

Популярне