Дантес назвав точну дату розлучення з Дорофєєвою: романи з Кацуріними на “стороні” почалися ще у шлюбі

Відомий український співак Володимир Дантес відкрив правду про розлучення з Надею Дорофєєвою і назвав точну дату. Як виявилося, пара досі в офіційному шлюбі.

Зіркову пару Наді Дорофєєвої і Володимира Дантеса публіка вважала однією з найкрасивіших і найміцніших в українському шоубізі, але весною 2022 року вони неочікувано заявили про розлучення, не називаючи причин.

Дантес назвав точну дату розлучення з Дорофєєвою
Дантес назвав точну дату розлучення з Дорофєєвою

За ними також розірвали шлюб ресторатори Міша і Даша Кацуріни, а через деякий час виявилося, що вони буквально помінялися партнерами. Дорофєєва тепер зустрічається з Кацуріним, а Дантес з Кацуріною, але в новому інтерв’ю, яке записувалося 9 листопада 2022 року, співак зізнався, що до сих пор офіційно не розлучився з дружиною:

Блін, це моя вада, я не можу розлучитися, в мене не вистачає часу. Я така зайнята людина. Це відбудеться, я зараз скажу, 26-го я нарешті зроблю всі ці документи, тому що блін, я думав, що це можна онлайн зробити, ну реально, у нас є Дія, ти можеш документи підписати, не виходячи з дому, а розлучитися – треба прийти, сказати “Доброго дня, будь-ласочка”. Коротше, треба просто туди дійти. Ось я зараз приїхав, я зараз поїду шоу знімати, потім повернуся на концерти, потім знову приїду 26-го на зйомки і в мене буде час реально до інших концертів і я нарешті це зроблю. 26-27 листопада. 2-3 тижні, як Арестович

, – розповів Вова Дантес.

Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни
Дантес назвав точну дату розлучення з Дорофєєвою

Про причину розлучення співак сказав, що зникли почуття:

Для себе я відповів, коли ми розходилися, це ще на початку лютого, тоді я для себе відповів, що так, ми реально не кохаємо один одного. Я просто люблю, а так, ну щось воно ж накопичилося, щось вже не так, і чогось ніхто не хоче щось робити для цього, ну і все, ти приймаєш рішення, що ну ось так, давай напевно будем жити окремо, ми думали місяць подумати, дати час, але там щось почалась повномасштабна війна, потім щось там ще і щось ніхто нікому не дав час, і ми такі – а, ну все

Поділитися статтею

Зараз читають

 Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині

Копія батька Мурата Налчаджиоглу: єдина дочка Ані Лорак росте справжньою турчанкою (ФОТО)

Екс-чоловік співачки Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу проводить зимові канікули разом з дочкою від шлюбу з зіркою. Дівчинка пішла зовнішністю в батька.
Юрій Горбунов показав, що вони з Дзідзьо роблять після зйомок

Горбунов та Дзідзьо заінтригували новим масштабним шоу до Нового року: дружина Осадча поки не...

Юрій Горбунов - популярний телеведучий, який домігся величезних висот на українському медіа ринку.

“Квартальна” дружина Зеленського Олена Кравець з новою зачіскою вразила виглядом: “Хочеться обійматися”

Відома українська актриса та гумористка Олена Кравець змінила зачіску та вразила шанувальників своїм новим іміджем. Від зірки "Кварталу" очей не відірвати.
Влад Яма ймовірно незаконно покинув територію України

“Совість має бути”: стало відомо, що Влад Яма міг незаконно покинути Україну після початку...

Відомий український хореограф і танцюрист з початку повномасштабного вторгнення в Україну перебуває за кордоном. Його колега висловився з цього приводу

Популярне за тиждень

Популярне