Alyosha розповіла, що думає про Влада Яму та інших чоловіків, які виїхали з України: “Просто боїться, слабкий”

Відома українська співачка в останньому інтерв'ю для журналістки Аліни Доротюк висловилась про знаменитих українських чоловіків, які покинули Україну до чи після початку повномасштабної війни

Українська співачка Alyosha нещодавно взяла участь в інтерв’ю для відомої журналістки Аліни Доротюк. Так, під час розмови вони обговорили чимало цікавих запитань, одним із яких стало питання виїзду чоловіків за кордон. Alyosha висловилась про своїх знаменитих колег, які з тих чи інших причин покинули рідну країну до або після початку повномасштабного вторгнення.

Alyosha про Влада Яму та інших чоловіків, які виїхали

Аліна Доротюк запитала у своєї гості, як вона ставиться до публічних чоловіків, які покинули територію України та досі не повертаються на терени рідної держави. Так, Олена Тополя зазначила, що це – доволі логічне рішення, якщо чоловіки усвідомили для себе, що на фронті не зможуть принести користь.

У новому інтерв'ю Alyosha прокоментувала виїзд чоловіків за кордон
У новому інтерв’ю Alyosha прокоментувала виїзд чоловіків за кордон

У кожного є свій вибір і оцінка себе. Якщо людина оцінює себе так, що вона не зможе тримати зброю, не зможе нічим допомогти, а зможе тільки померти та не робити те, що раніше у неї добре виходило. Це – логічно

– зазначила українська співачка.

Alyosha також додала, що в такому разі на чоловіка не треба примусово одягати каску та давати йому в руки рацію, адже він не буде приносити абсолютно ніякої користі для своєї рідної країни. Втім, зазначає артистка, таке ставлення можливе тільки, якщо чоловік дійсно усвідомив свою позицію.

Тільки якщо він це усвідомлює, якщо він дійсно не вміє, не може – не служив у армії, не проходив ніякі підготовки. Він просто боїться, він слабкий, то я не бачу сенсу присутності на фронті таких людей. Людина має бути у свідомому виборі

– прокоментувала Alyosha.

Знаменитість додала, що присутність на передовій доречна лише тоді, коли людина змогла переступити свій страх, зібрати всю силу та усвідомити, за що та чому вирушає на фронт. За словами Олени Тополі, саме такі люди потрібні на передовій.

Alyosha розповіла про своє ставлення до чоловіків, які виїхали за кордон
Alyosha розповіла про своє ставлення до чоловіків, які виїхали за кордон

Нагадаємо, що чоловік Альоші Тарас Тополя довгий час перебував на передовій у 130 батальйоні територіальної оборони. Артист з серпня покинув зону проведення бойових дій та наразі займається культурною діяльністю.

Поділитися статтею

Зараз читають

Джамала з чоловіком-іменинником

Джамала зворушливо привітала чоловіка Бекіра з Днем народження цілої підбіркою ніжних фото

Як відомо, Бекір на 8 років молодший за свою зоряної дружини, відповідно, йому сьогодні виповнюється 29 років.
Домашній торт Рафаелло

Як швидко приготувати домашній торт Рафаелло? Рецепт з печивом

Торт готується швидко і просочується тільки дві години. Усе що потрібно, це зробити заварний крем і збити вершки.
Голубці

Голубці тушковані – забутий старий рецепт: до чого ж смачно!

Спробуйте приготувати традиційні голубці по старому і забутого рецепту.
Дмитру Гордону катастрафічно не вистачає грошей

Дмитро Гордон утримує не лише дружину з дітьми, але й батьків: “Грошей не вистачає,...

Дмитро Гордон спробував себе у незвичній ролі не інтерв'юера, а респондента, тому довелося відповідати на не завжди зручні питання ведучого Слави Дьоміна. Одним із таких стала вимога розповісти про свої витрати.

Популярне за тиждень

Популярне