Олег Скрипка згодився грати в мюзиклі, якщо дозволять відшмагати Кіркорова: другу умову продюсери не виконали

Мюзикл "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" вийшов на телеекрани новорічної ночі 2002 року і настільки полонив глядацьку аудиторію, що було вирішено знімати подібні новорічні шедеври щороку.

За гоголівським сценарієм, дійство відбувається у селі Диканька напередодні Різдва. Головний герой коваль Вакула мав принести своїй нареченій Оксані черевички, які носила царівна. Тільки тоді серце юної красуні спроможне розтанути. Щоб упоратися з таким складним завданням, молодику довелося піти на угоду з самим Чортом.

Олег Скрипка відлупцював Філіпа Кіркорова

Все у цій комедії було чудово. Гарні краєвиди українського села, вихідці з простого народу, знімання в Києві. Навіть царські палати підмінили Маріїнським палацом. Багато українських авторів було залучено – Ольга Сумська, Володимир Горянський, Андрій Данилко і т.д. От тільки одна невдача – картина вийшла російською мовою. А ті персонажі, що мали б за логікою говорити українською, вимовляють написаний для них текст так, неначе в них язики зламалися.

Оксану грала Ані Лорак, тож не дивно, що дівчина, яка нині переїхала жити до рф, не обурилася подібною обставиною. Але як могли змовчати такі україномовні артисти, як Олег Скрипка, Кузьма Скрябін, Олександр Пономарьов?! У Кузьми ми, звісно, вже нічого не зможемо спитати. А от у виконавця ролі Вакули журналісти поцікавилися, що сталося.

Дві умови від Скрипки

І от що розповів Олег. Виявляється, перед зніманням він поставив дві умови продюсерам. Першою була можливість надавати копняків Чорту, роль якого дісталася Філіпу Кіркорову. Другою якраз і була мовна угода. Йому пообіцяли, що зроблять все, як вимагає музикант, та наполовину обдурили. Кіркорова дозволили відлупцювати у кадрі, а от мова вийшла не російська і не українська, а щось перековеркане.

Поділитися статтею

Зараз читають

Актори серіалу  "Бригада "

Тест на знаменитий серіал “Бригада “: добре ви пам’ятаєте деталі?

Якщо ви також уважно дивилися цей серіал, то повинні пам'ятати всі. Хочете перевірити себе? Пройдіть тест.
Дан Балан

Осадча, Кароль, Брежнєва та інші жінки Дана Балана: розкрилися подробиці особистого життя молдавського мачо...

Дан Балан - той ще серцеїд. Як можна зрозуміти за програмою "Голос країни", він вже встиг розбити серце української красуні Тіні Кароль.
Борис Моїсеєв

Борис Моїсеєв святкує день народження — королю епатажу виповнилося 67. Чи привітала його Пугачова?...

Епатажний російський співак Борис Моїсеєв 4 березня 2021 року святкує свій 67-й день народження, а злостивці і подумати не могли, що артист доживе до цих років.
Алла Пугачова на шоу Максима Галкіна

Потрапити на шоу до Максима Галкіна можна тільки через ліжко, що Алла Пугачова і...

Нарешті почався новий сезон «Музикаліті» — проект чоловіка Алли Пугачової, в якому співаки і співачки різних поколінь оцінюють сучасну музику. Виявилося, що потрапити на шоу до Максима Галкіна можна виключно через ліжко.

Популярне за тиждень

Популярне