Колишня Цимбалюка Варлей з Холостяка-12 розповіла про близькість з Алексом Топольським: “Перший раз був…”

Навіть після прем'єри останнього випуску популярного реаліті-шоу пристрасті навколо проєкту не вщухають. Цього разу ексучасниця висловилась про особисті моменти з Алексом Топольським

Переможницею крайнього сезону популярного реаліті-шоу Холостяк-12 стала Катерина Лозовицька. Наразі невідомо, чи й досі дівчина перебуває в стосунках з Алексом Топольським, проте напевно відомо, що чоловік товаришує з іншою ексучасницею проєкту. Так, Вікторія Варлей, яка вибула в 9-му випуску Холостяка-12, дала спільне з підприємцем інтерв’ю.

Під час розмови з відомим українським журналістом Славою Дьоміним знаменитості розповіли, зокрема, про доволі цікаві деталі особистого життя. Так, ведучий поцікавився, чи була між Вікторією Варлей і Алексом Топольським близькість на проєкті. Зірки відповіли ствердно та поділились деталями.

Вікторія Варлей покинула шоу у 9 випуску, але залишилась з Топольським друзями
Вікторія Варлей покинула шоу у 9 випуску, але залишилась з Топольським друзями

Топольський і Варлей розповіли про близькість

У новому інтерв’ю Алекс Топольський зізнався, що між ним і Вікторією Варлей була близькість двічі на телепроєкті. Дівчина вирішила привідкрити завісу та розповісти детальніше, коли саме та де це відбулось. За словами дівчини обидва рази відбулись на “водних” зустрічах.

Перший раз був, коли ми плавали – я тебе тримала на руках у воді. А другий раз – на яхті, але цього не показали

– прокоментувала Вікторія Варлей.

Проте, продовжили свою розповідь знаменитості, мова йде виключно про поцілунки, оскільки нічого більшого між ними не було. Навіть попри те, що Вікторія Варлей покинула телепроєкт, вона залишилась з Алексом Топольським у хороших стосунках. Ба більш, сам чоловік неодноразово зазначав, що з українською актрисою йому завжди було комфортно і весело.

Алекс Топольський, характеризуючи ексучасницю Холостяка-12, зізнавався, що вона імпонує йому як особистість, оскільки йому легко з нею спілкуватись. Дівчина є цікавою та багатогранною, а під час розмови з нею теми, про які можна говорити, не закінчуються.

Алекс Топольський перебуває у хороших стосунках з Вікторією Варлей
Алекс Топольський перебуває у хороших стосунках з Вікторією Варлей

Нагадаємо, що вже 20 січня на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра спецвипуску Холостяка-12. В постшоу глядачі матимуть змогу дізнатись всі деталі життя на проєкті та за його межами, а також нарешті відкриється головна таємниця – чи разом Катя та Алекс.

Поділитися статтею

Зараз читають

Топ-10 чоловічих пісень для настрою 8 березня

Топ-10 чоловічих пісень для прослуховування на 8 березня: легендарні Винник, Меладзе і дехто ще...

8 березня хочеться відпочивати, надихатися навесні, яскравим настроєм, теплою погодою, але якщо раптом ви в цей день працюєте, або за вікном похмура погода - врятує музика.
Скільки полуниці ви бачите?

Тест на пильність: знайдіть за 1 хвилину скільки полуниць сховалися серед помідорів?

Ну як знайшли всі полуниці? І скільки їх? Якщо ви хочете дізнатися відповідь, подивіться картинку нижче. Відмінного вам настрою та здоров'я!
Тіна Кароль і Віра Брежнєва

Брежнєва заспівала на “Танцях з зірками ” в сукні Тіни Кароль. Позичила?

30 серпня на телеканалі 1 + 1 був перший ефір довгоочікуваного шоу "Танці з зірками ". Там 14 пар - артистів і професійних хореографів, - демонстрували свої вміння на паркеті.
Олег Винник і Таюне

Чи є діти у Таюне: хто називає подругу Головного вовка країни мамою і як...

Таюне, вона ж Таїсія Сватко, дуже скритна персона. Дізнайтеся, чи відчула подруга Олега Винника радість материнства.

Популярне за тиждень

Популярне