У віці ягідки зі стрижкою боб-каре: Лідія Таран розповіла, як на електричці добирається на роботу у Франції

Відома українська журналістка і телеведуча Лідія Таран через війну в Україні вже майже рік живе у Франції. Зірка ТСН розповіла, як в іншій країні добирається на роботу.

Заради своєї єдиної доньки Василини від шоумена Андрія Доманського телеведуча Лідія Таран виїхала з України в безпеку, поки вдома триває війна. Журналістка в новому інтерв’ю розповідала, що взагалі то не планувала їхати за кордон. В перший день 24 лютого 2022 року вони з Києва виїхали в Кам’янець-Подільський, провели там ніч і на ранок вирішили, якщо є така можливість, треба їхати далі та звільняти місце для інших людей, кому це більш потрібно. Журналістка була на автомобілі з достатнім запасом бензину, а у Францію їх запрошували друзі-французи.

Лідія Таран з дочкою переїхала у Францію
Лідія Таран з дочкою переїхаа у Францію

Там у Лідії і Василини комфортні умови проживання в будинку французької родини. У них різні кімнати, Таран виплачують фінансову допомогу на дитину, вона вчиться в університеті і працює кореспондентом ТСН. Зірка 1+1 зізналась, що через вік не може отримувати стипендію, а також розповіла про великий мінус для себе:

Аби дістатись на навчання чи роботу потрібна електричка. А коли французи виходять на страйки, відстоюючи свої зарплати й право на пенсію – це проблематично, бо зупиняються всі потяги

Лідія відмітила, що в гостях як і завжди є щось, що викликає напруження, а повний комфорт вона може відчувати тільки вдома. Як мінімум є нюанси в побуті через іншу ментальність. Але Таран не скаржиться, враховуючи, що зараз більшості українців м’яко кажучи дискомфортно, тому своє життя з дочкою вона зараз називає комфортним, хоча і тужить за домом.

Лідія Таран розповіла, як на електричці добирається на роботу у Франції
Лідія Таран розповіла, як на електричці добирається на роботу у Франції

Часу на відвідування музеїв і прогулянки у телеведучої немає, тому що вона поєднує виховання дитини, навчання в магістратурі і роботу на 1+1, а також дистанційно керує благодійним проектом “Здійсни мрію”. По можливості Лідія допомагає з передачею гуманітарних вантажів в Україну і для місцевих ЗМІ розповідає про війну на французькій мові.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тетяна Брухунова

З кожним днем все більше схожий на Петросяна: Тетяна Брухунова показала сина від гумориста...

Молода дружина Євгена Петросяна Тетяна Брухунова активно займається вихованням їх спадкоємця. І нещодавно в Мережі з'явилося свіже фото.
Потрібна горілка!

“Коктейль Молотова ” допоміг хлопцю взяти дві пляшки горілки в супермаркеті

Зухвале пограбування було зафіксовано відеокамерою встановленої в супермаркеті. Молода людина з упевненістю увірвався в магазин, запалив ганчірку і пішов до відділу спиртного.
Алла Пугачова

71-річна Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в сміливому міні: знає, чим привернути Галкіна

Легенда естради Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в чорній сукні вище коліна. Навіть на восьмому десятку співачка знає, чим утримати молодого чоловіка Максима Галкіна.
Життя на карантині не зупинилася

Як підтримувати себе у формі в приміщенні під час епідемії коронавіруса

До сих пір не зовсім ясно, що тягне за собою період карантину для людей похилого віку, оскільки вони вважаються більш схильними до ризику, ніж інші.

Популярне за тиждень

Популярне