Ольга Сумська зіткнулася з віковою дискримінацією: була звільнена з телеканалу після чергового дня народження

Відома українська актриса Ольга Сумська особисто зіткнулася з віковою дискримінацією. Одного разу після чергового дня народження артистку просто звільнили з телеканалу без будь-яких пояснень.

Днями героїня статті прийшла підтримати соціальний фотопроект «Антиейджизм. Вік не має значення». Його затіяла фотограф Анна Грищенко з метою показати красу, свободу та сміливість поза часовими рамками і стереотипами.

В числі зірок, які вирішили знятися у фотосесії, опинилися Ірина Білик, Василіса Фролова, Катерина Бужинська, Діма Коляденко, Ольга Сумська та інші.

Ведуча «Світського життя» Катя Осадча була присутня на присвяченому проекту вечорі, де поспілкувалася з вітчизняною Роксоланою. На питання про те, чи стикалася актриса з ейджизмом (дискримінацією за віком) у своєму професійному житті, вона відповіла так:

«У нас в Україні, особливо на українському телебаченні, є таке явище. Коли тобі виповнюється, скажімо, 40 років, і тебе раптом звільняють з каналу, керуючись якимись, можливо, своїми смаками. Тут вже відповідей ви не отримаєте ніколи. До кабінету не запросили на каву, не вручили букет квітів, або там якусь подяку, або медаль за заслуги».

Ольга Сумська в «Світському житті»

Що стосується причини звільнення, то Ольга впевнена — вся справа саме в ейджизмі:

«Я іноді спілкувалася з тими чи іншими відомими дуже продюсерами щодо своїх ініціатив. Сценарій якийсь запропонувала, скажімо. І тут така фраза: “Оля, а возраст?”».

Ольга Сумська

З огляду на те, скільки популярних на світовому рівні актрис за 50-60 до сих пір вражають своєю грою і грацією, Сумська вважає, що ніякі роки нікому не перешкода.

Втім, судячи з того, як героїня статті виглядає в свої 54 при відсутності будь-яких пластичних операцій і уколів краси, з цим важко посперечатися.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.