Дізнайтеся долю акторів з фільму “Весна на Зарічній вулиці ” (Відео)

Author name 4 Листопада 2020 в 19:11

Поділитися статтею

Актори фільму
Актори фільму

Пориньте у свою молодість. Згадайте які ви були тоді.

Напевно немає жодної людини жив в СРСР, який би не дивився прекрасна і душевний фільм “Весна на Зарічній вулиці”.

У 2020 році цього фільму виповнилося 64 роки.

Цей фільм користується і зараз величезним успіхом, завдяки артистам, які відмінно зіграли в ньому. Чисті, чисті стосунки, прекрасні почуття і красиві артисти – ось чим запам’ятався шанувальникам цей фільм.

Як склалася доля артистів, які грали в ньому? Хочете дізнатися? Тоді подивіться відео нижче і пориньте у свою молодість. Згадайте які ви були тоді.

Можливо ви засумуєте – це нічого, головне, що ви прожили важку, але за своїм щасливе життя. Душа у вас завжди залишається молодою! Підтвердження тому, що вам подобаються такі фільми як “Весна на Зарічній вулиці.”

Відео: Дізнайтеся долю акторів з фільму “Весна на Зарічній вулиці “

Обов’язково прочитайте пости в соціальних мережах:

Андрій Піменов: “Як же я люблю цей фільм, навіть не передати словами. Завжди з сумом дивлюся цей фільм і з глибоким почуттям незрозумілого обожнювання і поваги до акторів, епохи, звичаїв, любові того часу. Спасибі акторам і режисерові. ”

Алла Леонідівна: “Фільм на всі часи!”

Гульнара Туржанова: “Цей прекрасний фільм, як віддушина, від всяких потрясінь. Які прекрасні особи, молоді, щасливі. Спасибі всім, хто працював над цим фільмом. Люди йдуть, а фільм буде жити довго, час йому під силу !!! ”

Olimpiada Kim: “Дуже люблю цей фільм. Коли дивишся його, на душі світло і радісно. І трохи сумно, тому що минули ті часи, коли та люди були краще і світ добрішим.”

Віра Панова: “Прекрасний фільм. Світла пам’ять акторам пішли від нас. Міцного здоров’я і довгих років життя акторам, яки радують нас досі.”

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею