Ді-джей TiMO ODV випускає довгоочікуваний EP “Midnight Children ” (Північні діти) (Аудіо)

Author name 21 Листопада 2020 в 11:11

Поділитися статтею

TiMO ODV
TiMO ODV

Це для опівнічних дітей.

«Midnight Children» – це останнє речення від ді-джея і продюсера TiMO ODV з багато платиновими продажами. 4-трековий EP являє собою суміш сучасного техно з елементами ретро 80-х протягом усього проєкту. “Midnight Children” натхненний тими, хто оживає вночі та живе за своїми власними правилами.
Коли на початку цього року в Південній Африці був введений сувора заборона, TiMO вирішила присвятити цей час написання і продюсування нової музики. Після 6 місяців TiMO створив 15 демо і повільно звів їх до 4 треках, які склали “Midnight Children “.

30 жовтня вийшов перший сингл проєкту «We Do not Care». Цей сингл являє собою суміш минулого, сьогодення і майбутнього. TiMO черпає натхнення з них усіх, змішаних з фальцетом, тональним вокалом і хором в приспіві. Барабани натхненні 80-ми з аналогічною обробкою, а бас, натхненний 2020 роком, надає треку почуття ностальгії, але з футуристичним поворотом.

«Midnight Children» – це EP для невдах, які підходять тільки для танцмайданчика. Це для людей, які оживають вночі та не піклуються про те, що думають інші. Це для опівнічних дітей:

Нам все одно
Hold You Again за участю Рейко
Розетка
Північні діти

Насолоджуйтесь аудіо нижче:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею