Похорон Дмитра Пєвцова: несподівані подробиці про зірку «Бандитського Петербурга»

Author name 27 Листопада 2020 в 11:11

Поділитися статтею

Дмитро Пєвцов
Дмитро Пєвцов

Днями зірка серіалу «Бандитський Петербург» Дмитро Пєвцов натрапив в ЗМІ на новини про власну смерть. Актор з іронією відреагував на це непорозуміння.

Нещодавно герой нашої сьогоднішньої статті придбав собі ділянку на Троєкуровському кладовищі біля могили сина Данила, якого йому народила однокурсниця Лариса Блажко.

Спочатку артист не визнавав спадкоємця, про що потім дуже шкодував, адже в 2012 році він помер від зупинки серця в результаті нещасного випадку, коли йому було всього 22. На вечірці, приуроченій до п’ятиріччя закінчення школи, молодий чоловік з необережності впав з балкона третього поверху .

Дмитрий Певцов с покойным сыном Даниилом
Дмитро Пєвцов з покійним сином Данилом

Медики констатували Данилу клінічну смерть і терміново доставили його в лікарню з травмами внутрішніх органів, хребта і голови. Незважаючи на всі зусилля лікарів, через 9 днів у комі син Пєвцова помер.

Тепер в річницю актор присвячує дитині пости в соціальних мережах, також він часто приїжджає з дружиною Ольгою Дроздовою на кладовище, доглядає за місцем, приносить квіти. А новина про покупку місця поруч зі спадкоємцем спровокувала хвилю чуток про смерть і самого Дмитра.

Ольга Дроздова и Дмитрий Певцов
Ольга Дроздова і Дмитро Пєвцов

Щоб заспокоїти шанувальників, знаменитість записав відеозвернення у себе в Instagram, в якому сказав, що він не помер, він живий:

«Тим, хто дійсно цікавиться моїм здоров’ям, кажу, що все добре. А тим, хто намагався мене поховати — очевидно, у вас зовсім погано з тиражами».

Пєвцов впевнений, що поява настільки тривожних пліток про себе — ознака того, що його життя буде довгим і щасливим.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею